Lipsticks
Lipsticks – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 369
LANCÔME L'Absolu Rouge Drama Matte 274 French Tea 3,4 g
34.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
MAYBELLINE NEW YORK Superstay Vinyl Ink 900 Tourmaline, 14.2 ml
10.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy and liquid, properties: long-lasting - 259.52 €/100 ml
GOSH Luxury Rose Lips 002 Romance
9.59 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting
L'Oréal Paris Hyaluron Tint Lip Stain Serum 640 Tea Time Liquid Lipstick, 5ml
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and glossy, properties: long-lasting and moisturising - 238 €/100 ml
RIMMEL LONDON Thrill Seeker Lip Latex 400 6 ml
Amazing Deal
9.29 €
Save 3.70 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting, moisturising and carer - 154.83 €/100 ml
RIMMEL LONDON Thrill Seeker Lip Latex 300 Main Character 6 ml
Amazing Deal
10.90 €
Save 2.09 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting, moisturising and carer - 181.67 €/100 ml
LANCÔME L'Absolu Rouge Drama Matte 160 Light My Rouge 3.4 g
Discounted -17 %
45.90 €
55.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
LUMENE Luminous Moisture Satin Lipstick Shade 02 Autumn Kiss
Amazing Deal
10.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: moisturising
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Gloss 006 Strawberry Shake Lip Gloss, 6.6ml
8.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: carer and changes colour - 125.61 €/100 ml
GOSH Luxury Rose Lips 001 Love
9.59 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting
DERMACOL Lip Stain 3
Discounted -7 %
11.90 €
12.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting - 264.44 €/100 ml
DERMACOL 16H Lip Colour No.34 4 ml + 4 ml
8.67 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick liquid, properties: long-lasting and carer - 108.38 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 06 Rose Recharge, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
LANCÔME L'Absolu Rouge Drama Matte 399 Haut En Pink 3,4 g
56.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
MAYBELLINE NEW YORK Superstay Vinyl Ink 903 Amethyst, 4.2 ml
Great price
11.90 €
Save 1.05 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy and liquid, properties: long-lasting - 283.33 €/100 ml
L'ORÉAL PARIS Color Riche Matin Balm 560 Rosewood Influence Lipstick, 4.3g
12.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná
LUMENE Luminous Moisture Satin Lipstick Shade 05 Heather Heart
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: moisturising
LANCÔME Lip Idôle CuddleBlur 22 Nap In Mauve 8,5 g
41.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting and moisturising
LANCÔME L'Absolu Rouge Drama Matte 388 Rose-LANCÔME 3,4 g
34.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
LANCÔME L'Absolu Rouge Drama Matte 196 French Touch 3,4 g
52.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Twist gloss New 211 Mou 2,8 g
22.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 7.63 €/pcs
COLLISTAR Twist gloss New 201 Perla 2,8 g
19.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 6.63 €/pcs
LUMENE Luminous Moisture Satin Lipstick Shade 11 Rosehip
Amazing Deal
11.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: moisturising
LANCÔME Lip Idôle CuddleBlur 21 Blushing Blanket 8,5 g
34.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting and moisturising
In the category Lipsticks on Alza.sk, we currently have a total of 369 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue