Lipsticks
Lipsticks – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 369
L'ORÉAL PARIS Infaillible Matte Resistance 665 First Move Lipstick, 5ml
12.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: moisturising - 258 €/100 ml
L'ORÉAL PARIS Infaillible Matte Resistance 630 Rose Heat Lipstick, 5ml
Discounted -8 %
10.90 €
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: moisturising - 218 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Serum Lipstick Matte 005 Take The 1, 1 pc
6.09 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 520 Berry Bordeaux Liquid Lipstick, 4.3ml
12.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy and liquid, properties: long-lasting - 300 €/100 ml
DERMACOL Hyaluron Hysteria No.05 4.5 ml
7.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting and moisturising - 175.33 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Serum Lipstick Matte 003 Open Late, 1 pc
6.09 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting and moisturising
DERMACOL Hyaluron Hysteria No.01 4.5 ml
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting, moisturising and carer - 166.44 €/100 ml
DERMACOL Hyaluron Hysteria No.08 4.5 ml
7.49 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting and moisturising - 166.44 €/100 ml
L'ORÉAL PARIS Infaillible 24H Lip Color 302 Rose Eternite 5.7 g
12.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick liquid, properties: long-lasting, moisturising and carer
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Lip Lingerie XXL 16 Unlaced Matte Liquid Lipstick, 4ml
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting - 272.50 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud High Shine Lip Color 17 Rebel In Red, 6.8ml
14.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 219.12 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Soft Matte Lip Cream 19 Cannes, 8ml
9.69 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting - 121.13 €/100 ml
DERMACOL 16H Lip Colour No.12 4 ml + 4 ml
9.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick liquid, properties: long-lasting, moisturising and carer - 116.13 €/100 ml
REVOLUTION RELOVE Baby Create 3,50 g
3.49 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: moisturising
LANCÔME L'Absolu Rouge Cream 250 Tendre Mirage 3,4 g
36.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Soft Matte Lip Cream 01 Amsterdam, 8ml
9.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting - 121.13 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Super Stay Peel Off 005 Dawn Peel-Off Lipstick
9.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting and changes colour - 919 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Soft Matte Lip Cream 08 São Paulo, 8ml
9.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting - 119.88 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Serum Lipstick 105 Speed Walk - Satin Finish, 1 pc
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting and moisturising
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Soft Matte Lip Cream 25 Budapest, 8ml
9.59 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting - 119.88 €/100 ml
DERMACOL 16H Lip Colour No.3 4 ml + 4 ml
9.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick liquid, properties: long-lasting and carer - 116.13 €/100 ml
DERMACOL Lady No. 02 Lady Dragon 4,4 g
9.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Lip Lingerie XXL 07 Warm Up Matte Liquid Lipstick, 4ml
10.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting - 272.50 €/100 ml
DERMACOL 16H Lip Colour No.5 4 ml + 4 ml
9.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick liquid, properties: long-lasting, moisturising and carer - 116.13 €/100 ml
In the category Lipsticks on Alza.sk, we currently have a total of 369 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue