Lipsticks
Lipsticks – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 369
LUMENE Luminous Moisture Satin Lipstick Shade 12 Strawberry Kiss
Amazing Deal
12.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: moisturising
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Gloss 007 Vanilla Horchata Lip Gloss, 6.6ml
8.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: carer and changes colour - 125.61 €/100 ml
COLLISTAR Twist gloss New 208 Ciliegia 2,8 g
22.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 7.63 €/pcs
LUMENE Luminous Moisture Satin Lipstick Shade 04 Wild Heather
10.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: moisturising
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Gloss 002 Blue Boba Lip Gloss, 6.6ml
8.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: carer and changes colour - 125.61 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Gloss 008 Berry Twist Lip Gloss, 6.6ml
8.29 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: carer and changes colour - 125.61 €/100 ml
PAESE NudeLightful 405 Rose Cream 4.5g
10.49 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and creamy, properties: moisturising
LANCÔME L'Absolu Rouge Glaze Tintation 702 That's My Nude 4.5ml
New arrival
34.79 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising and carer - 773.11 €/100 ml
LANCÔME L'Absolu Rouge Glaze Tintation 703 Chocolate Feast 4.5ml
New arrival
34.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising and carer - 773.11 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Gloss 003 Passion Juice Lip Gloss Oil, 6.6ml
8.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: carer and changes colour - 125.61 €/100 ml
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 412 Rose Affair, 4.3 ml
14.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 346.51 €/100 ml
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 213 Smoked Rose, 4.3 ml
14.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 346.51 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 013 Raspberry Preserve Lip Balm, 2.8g
6.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: changes colour and lip enlarging effect - 629 €/100 ml
PAESE NudeLightful 400 Beige Marshmallow 4.5g
12.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and creamy, properties: moisturising
DERMACOL Lip Stain 5
Discounted -7 %
11.90 €
12.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting - 264.44 €/100 ml
PAESE Mattologie Soft Lipstick 114 Pink Suede 4.3g
10.59 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and creamy, properties: moisturising
COLLISTAR Puro Lipstick 103 Fucsia Petunia 3,5 g
Amazing Deal
25.90 €
Save 7.60 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Gioiello Lipstick Luminous 184 - Notte Alla Scala 2,8 g
Amazing Deal
27.90 €
Save 8.10 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy and glossy, properties: long-lasting, moisturising and carer
LANCÔME L'Absolu Rouge Glaze Tintation 707 Berry Berry Tempting 4.5ml
New arrival
34.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising and carer - 773.11 €/100 ml
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Gloss 001 Mintini Lip Gloss Gel, 6.6ml
8.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: carer - 125.61 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 08 Coconut Calm, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
DERMACOL Lip Stain 6
Discounted -7 %
11.90 €
12.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná and liquid, properties: long-lasting - 264.44 €/100 ml
LANCÔME L'Absolu Rouge Drama Matte 321 Rosemania 3,4 g
56.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 625 Midnight Bordeaux, 4.3 ml
14.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 346.51 €/100 ml
In the category Lipsticks on Alza.sk, we currently have a total of 369 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue