Lip Liners & Pencils
Lip Liners & Pencils – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 150
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 172 Zircone Rosa 0,4 g
Discounted -3 %
26.50 €
27.59 €
Currently Unavailable
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 6,625 €/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 3 Mattone 0,4 g
Discounted -3 %
26.50 €
27.59 €
Currently Unavailable
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 6,625 €/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 109 Papavero Ipnotico 0,4 g
Discounted -3 %
26.50 €
27.59 €
Currently Unavailable
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 6,625 €/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 113 Autumn Berry 0,4 g
Discounted -3 %
26.50 €
27.59 €
Currently Unavailable
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 6,625 €/100 g
In the category Lip Liners & Pencils on Alza.sk, we currently have a total of 150 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Konturovací tužky na rty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szájceruzák