Lip Care
Lip Care – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 274
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 12 Silly Sippin' Matte Lip Balm, 8ml
Great price
9.29 €
Currently Unavailable
Lip Balm scent: blackberry,
TOCOBO Vitamin Nourishing Lip Balm 3,5 g
15.12 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 432 €/100 g
TOCOBO Glass Tinted Lip Balm 012 Better Pink 3,5 g
7.89 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 225.43 €/100 g
LUMENE Lip Glow Oil Balm Shade 1 Sugar
10.90 €
Currently Unavailable
Lip Balm - luxury, natural and vegan, volume 10 ml
PURE HARMONY Miracle Balm Apricot 20 g
7.89 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: apricot, active ingredients: shea butter - 39.45 €/100 g
TOCOBO Powder Cream Lip Balm 031 Rose Burn 3,5 g
7.49 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 214 €/100 g
Pandoo Vegan Lip Balm 4,8 g
3.89 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, scent: coconut, - 81.04 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 03 Sweet Smack Matte Lip Balm, 8ml
8.99 €
Currently Unavailable
Lip Balm scent: strawberry,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 01 Cozy Whipped, 2 g
8.39 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 419.50 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 09 Mauve Cloud, 2 g
9.99 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 499.50 €/100 g
DR. MELAXIN BP Spicule Plumping Lip Shot Maxi Hard Touch 4 ml
37.69 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing,
EMBRYOLISSE Baume Couleur Stick 3 en 1 Rose Nude 2,5 g
Amazing Deal
12.90 €
Currently Unavailable
Lip Balm nourishing, - 51.60 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Slick Click Tinted Lip Balm 10 Double Tap, 2g
9.69 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, - 484.50 €/100 g
COLLISTAR Not Butter Mask 10 ml
Amazing Deal
22.90 €
Save 7.10 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing,
MATIS PARIS Cold Lip Balm 8 g
Amazing Deal
18.90 €
Save 5.10 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: shea butter - 236.25 €/100 g
JELENÍ LŮJ Placenta Deeply regenerating lip ointment
3.79 €
Currently Unavailable
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: fragrance free, - 84.22 €/100 g
TOCOBO Glass Tinted Lip Balm 011 Flush Cherry 3,5 g
7.92 €
Currently Unavailable
Lip Balm flavour: cherry, - 226.29 €/100 g
URIAGE Eau Thermale Moisturizing Lipstick 4 g
5.99 €
Currently Unavailable
Lip Balm nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter, hyaluronic acid and vitamin C - 149.75 €/100 g
PATYKA Hydra Soft Lip Care 10 g
Discounted -15 %
16.90 €
19.90 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, - 169 €/100 g
ESSENCE Juicy Bomb 02
Amazing Deal
2.89 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, toning, scent: fruit, - 115.60 €/100 g
COLLISTAR Not Granita Scrub 12 ml
19.90 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating,
In the category Lip Care on Alza.sk, we currently have a total of 273 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Péče o rty a okolí