Kitchen Cleaning Products Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products from category Kitchen Cleaning Products that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 91
Sponsored
CILLIT BANG Odmašťovací sprej do kuchyně 750 ml
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen
DETTOL Disinfectant Spray for surfaces Original 500 ml
Amazing Deal
3.69 €
Save 1 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - kitchen, chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
CIF Original liquid sand 500 ml
1.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand - universal abrasive cream - 3.98 €/1 l
DETTOL Antibacterial surface spray Lemon and lime 3×500 ml
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorinated, spray applicator, weight 1500 ml - 3.97 €/pcs
CIF Cream Lemon 500ml
2.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand - universal abrasive cream with lemon scent - 4.58 €/1 l
Well Done Cold degreaser 750 ml
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - for grease, dirt and burns, cold use, suitable for the hob, fume hood, sheets, Pots, stoves, ovens, fryers, the grates and the dingy common dirt, home and...
LUXON granite sink cleaner 100 g
2.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner granite sinks removes dirt and fruit stains, Vegetables, red wine, coffee, teas, etc., suitable for silgranite, granite and stainless steel sinks, without chlorine,...
FIXINELA 500 ml
2.29 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - for very dirty surfaces such as sinks, toilets, tiles, removes limescale and urine scale - 4.58 €/1 l
PULIRAPID Bathroom and Kitchen 2-in-1 with Vinegar 500ml
3.27 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - suitable for bathrooms and kitchens - 6.54 €/1 l
FROSCH ECO Spray cleaner with soda 500 ml
3.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
PULIRAPID Bathroom and Kitchen 2-in-1 500ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - for limescale and dirt, for everyday use, with fragrance - 6.58 €/1 l
CIF Lila liquid sand 500 ml
3.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand Easily loosens dirt and cleans even the seemingly uncleanable throughout the house, including modern surfaces - 6.98 €/1 l
De'Longhi EcoDecalk 500ml
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler - descaling, natural and high-quality raw materials, biodegradable, 500 ml, 4 descaling cycles - 21.80 €/1 l
Philips CA6700/91
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler Philips and Saeco coffee machine, 1 bottle (1 cycle), limiting scale, protecting the coffee maker, extending the life of the coffee maker - 31.96 €/1 l
DETTOL Disinfectant spray for surfaces Original 3×500 ml
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - kitchen, chlorine-free, spray applicator, weight 1500 ml - 3.97 €/pcs
VILEDA colours Micro Sharpie 8 pcs
5.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
SAVO Original 4 kg
8.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator
DETTOL Antibacterial surface spray Lime and mint 3×500 ml
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, spray applicator, weight 1500 ml - 3.97 €/pcs
DETTOL Antibacterial wet wipes 36 pcs
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.10 €/1 pc(s)
Siguro Liquid Descaler UniDecalc 500 ml
Great price
from
7.63 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler - universal liquid descaler, made from natural, high-quality ingredients that are gentle on appliances; suitable for all types of coffee machines and for descaling...
SANYTOL disinfectant universal cleaner 500 ml
Amazing Deal
3.09 €
Save 0.50 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
Scanpart Liquid Descaler for Automatic Coffee Machines, 1L
9.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler - liquid, for fully automatic coffee makers, 1l - 9.09 €/1 l
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces 3×36 pcs
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.10 €/1 pc(s)
De'Longhi DLSC306
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee Machine Cleaner - for espresso and coffee machine cleaning, includes: descaler, water softener, milk nozzle cleaner, microfibre cloth, brush, water hardness test strip