Hair Spray Taft
Hair Spray Taft – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 29
SCHWARZKOPF Taft Volume 400 ml
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - vegan, pro all hair types, provides protection from UV radiation and external influences, medium hold, volume 400 ml - 2.45 €/100 ml
SCHWARZKOPF Taft Good Hair For Fine Hair 150ml
New arrival
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for normal hair, volume 150 ml - 5.79 €/100 ml
SCHWARZKOPF Taft Ultra 400 ml
9.79 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - vegan, pro all hair types, provides protection from external influences, strong hold, volume 400 ml - 2.45 €/100 ml
SCHWARZKOPF Taft Good Hair For Dry Hair 150ml
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for normal hair, volume 150 ml - 5.79 €/100 ml
SCHWARZKOPF Taft Good Hair For Greasy Hair 150ml
New arrival
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for normal hair, volume 150 ml - 5.79 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Spreje na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajspray