Hair Masks
Hair Masks – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 335
KÉRASTASE Résistance Force Architect Masque 200ml
41.90 €
20.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 200ml volume, effect: regeneration - 20.95 €/100 ml
MARIA NILA Colour Refresh Pearl Silver 0.20 300 ml
24.90 €
8.30 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 300ml volume, effect: nutrition, strengthening and gloss - 8.30 €/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Nutri Enrich Deep Nourishing Mask 150 ml
15.90 €
10.60 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged, dry and frizzy and unruly hair, 150ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss and easy combing - 10.60 €/100 ml
REDKEN All Soft Heavy Cream Mask 250 ml
33.90 €
13.56 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for dry hair, 250ml volume, effect: hydration, nutrition and strengthening - 13.56 €/100 ml
KÉRASTASE Masque Creme Hydra-Glaze 200 ml
Discounted -9 %
45.90 €
50.90 €
22.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for frizzy and unruly hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss, softness, easy combing and smoothing - 22.95 €/100 ml
GARNIER Fructis Vitamin & Strength Strengthening 10-in-1 400ml
5.59 €
1.40 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, leave-in, for soft, damaged and fine and thinning hair, 400ml volume, effect: growth and smoothing - 1.40 €/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Oil Reflections Luminous Reboost Mask 150 ml
Great price
17.90 €
11.93 €/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types, 150ml volume, effect: hydration, gloss, deep cleaning, easy combing and smoothing - 11.93 €/100 ml
L'ORÉAL PARIS Hyaluron Plump 72H Hydrating mask 300 ml
6.69 €
2.23 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged, dry and frizzy and unruly hair, 300ml volume, effect: hydration, gloss, softness and smoothing - 2.23 €/100 ml
KÉRASTASE Nutritive Masquintense Riche 200 ml
41.90 €
20.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types and dry, 200ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration and gloss - 20.95 €/100 ml
MATRIX A Curl Can Dream 280 ml
19.69 €
7.03 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for wavy and curly hair, 280ml volume, effect: hydration and nutrition - 7.03 €/100 ml
REDKEN Color Extend Blondage Express Anti-brass Mask 250 ml
Great price
32.90 €
Save 1.56 €
13.16 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for blond hair, 250ml volume, effect: hydration, nutrition, strengthening, gloss, softness and neutralisation of yellow tones - 13.16 €/100 ml
ZIAJA Goat Milk Mask 200 ml
2.89 €
1.45 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged and dry hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 1.45 €/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Keratin Alpha Sleek 200 ml
25.90 €
12.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types and wavy and curly, 200ml volume, effect: gloss, softness, easy combing, volume and smoothing - 12.95 €/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Fusion Intense Repair Mask 150 ml
25.90 €
17.27 €/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for coloured Hair, damaged and blond hair, 150ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss, softness, easy combing and smoothing -...
KÉRASTASE Blond Absolu Maque Extreme 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for coloured Hair and blond hair, 200ml volume, effect: hydration, regeneration, strengthening, gloss and easy combing - 22.45 €/100 ml
REVLON PROFESSIONAL PRO YOU The Fixer Mask 500 ml
Amazing Deal
9.49 €
1.90 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged hair, 500ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration and gloss - 1.90 €/100 ml
KÉRASTASE Densifique Masque Densité 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for fine and thinning hair, 200ml volume, effect: regeneration and strengthening - 22.45 €/100 ml
TOMAS ARSOV Balance Mask, 100ml
Amazing Deal
12.90 €
12.90 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for coloured Hair, soft, normal and damaged hair, 100ml volume, effect: regeneration, volume and smoothing - 12.90 €/100 ml
PANTENE Pro-V Infinite Lengths Keratin Protect Mask 300 ml
5.39 €
1.80 €/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for for all hair types, damaged and dry, 300ml volume, effect: nutrition and regeneration - 1.80 €/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml
28.90 €
11.56 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for long hair, 250ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss and softness - 11.56 €/100 ml
MARIA NILA Colour Refresh Bright Copper 7.40 300 ml
38.66 €
12.89 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 300ml volume, effect: nutrition, regeneration, strengthening and gloss - 12.89 €/100 ml
VOONO Amla 100 g
8.90 €
8.90 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types, greasy hair, damaged and dry, 100ml volume, effect: hydration and nutrition - 8.90 €/100 ml
OLAPLEX 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
49.90 €
13.49 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 370ml volume, effect: hydration, regeneration and gloss - 13.49 €/100 ml
AUSSIE SOS Supercharged Repair 500 ml
10.90 €
2.18 €/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, leave-in, for for all hair types, damaged and dry, 500ml volume, effect: nutrition and regeneration - 2.18 €/100 ml
In the category Hair Masks on Alza.sk, we currently have a total of 335 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Masky na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajmaszkok