Drugstore FROSCH
Drugstore FROSCH – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 66
FROSCH EKO Universal Cleaner Vinegar 1 l
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - for bathroom,
FROSCH ECO toilet gel citrus 750 ml
2.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, volume 750 ml - 3.99 €/1 l
FROSCH Liquid Soap Aloe Vera 500ml
from
3.33 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, for everyday use, active substances include aloe vera, no artificial colours,...
FROSCH EKO Liquid Soap Lavender - refill 500ml
from
3.33 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, for everyday use, no artificial colours and paraben-free, lavender fragrance, unisex, volume...
FROSCH ECO toilet gel Mint 750 ml
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, disinfectant, descaling, volume 750 ml - 4.79 €/1 l
FROSCH EKO Universal neutral cleaner 1 l
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
FROSCH EKO Children's Liquid Soap with Dispenser 300ml
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap - for normal to sensitive skin,
FROSCH EKO Quicksand Lemon 500ml
3.47 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand - kitchen, - 6.94 €/1 l
FROSCH Eko Senses Aloe Vera Shower Gel 300ml
from
3.14 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, active ingredients include panthenol , no...
FROSCH Eko Senses Shower Gel Orange Blossoms 300ml
from
3.14 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, alcohol-free, no artificial colours,...
FROSCH EKO Senses Pomegranate Shower Gel 500ml
from
3.14 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, perfect for: dry skin, no artificial colours...
FROSCH Eko Senses Shower Gel Pomegranate 300ml
from
3.14 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, active ingredients include panthenol , no...
FROSCH Almonds for wool and delicates 1.5 l (22 washes)
13.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - for sports and soft, suitable for colour, white and black clothing, 40 wash cycles, volume 1500 ml - 0.63 €/pcs - from 9.27 €/1 l
FROSCH Hibiscus Flower 900 ml
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers and softens laundry, floral fragrance, 36 Washes washes, volume of 900 ml - 4.21 €/1 l
FROSCH Almond milk 900 ml
3.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers, maintain colour intensity and softens laundry, floral and fresh fragrance, 36 Washes washes, volume of 900 ml -...
FROSCH Citron 650 ml (40 doses)
7.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 0,65 l - 11.83 €/1 l
FROSCH Aloe vera 900 ml
3.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: sensitive skin, floral and fresh fragrance, 36 Washes washes, volume of 900 ml - 3.88 €/1 l
FROSCH Window cleaner spray 750 ml
4.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - cleans glass, mirrors, all washable surfaces, alcohol formula has degreasing properties for a brilliant effect without leaving residue, dries streak-free -...
FROSCH Lavender 1 l
4.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal use, volume 1 l
FROSCH Citrus for white laundry Citrus 1.5 l (22 washes)
12.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for white clothing, 22 wash cycles, volume 1500 ml - 0.59 €/pcs - from 8.60 €/1 l
FROSCH Peach Blossom 500 ml
3.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive and normal skin, cleaning, moisturising, hypoallergenic, protective and soothing, paraben-free, 500 ml volume - 0.76 €/100 ml
FROSCH Senses Lemon mint 300 ml
3.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive and normal skin, cleaning, moisturising, regenerating and softening, active ingredients include panthenol , paraben-free, formula:...
FROSCH Cotton Blossom 900ml (36 Washes)
New arrival
3.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers, protection against loss of shape and softens laundry, fresh fragrance, made in Germany, 36 Washes washes, volume of...
FROSCH Lavender 750 ml
3.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - floral fragrance, antibacterial, volume 750 ml - 4.39 €/1 l