Feminine Hygiene
Feminine Hygiene – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 255
NATY Night 10 pcs
3.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, breathable and individually wrapped - 0.38 €/ks - from 0.38 €/1 pc(s)
O. B. Extra Protect Normal 56 pcs
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons normal - 0.21 €/1 pc(s)
KOTEX Ultra Sorb Super 32 pcs
5.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons super - 0.16 €/1 pc(s)
LadyCup Revolution Purple Owl, size 2.5 mm, sized 1.5 mm. S
20.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Menstrual Cup - size S is suitable for women who haven't given birth and women under 25 years of age
NATY Super 12 pcs
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, breathable and individually wrapped - 0.35 €/ks - from 0.35 €/1 pc(s)
OB ProComfort Super 32 pcs
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons super - 0.25 €/1 pc(s)
RIA Deo Panty Liners 50 pcs
2.29 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 0.05 €/1 pc(s)
SNUGGS Active Classic Petrol for heavy menstruation, size 2. S
38.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Menstruation Underwear - reusable, suitable for heavy menstruation, classic, without printing, size S, middle seat, material nylon, blue colour
ALWAYS Ultra Day Normal 20 pcs
4.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, anatomically shaped, antibacterial and neutralises odours - 0.22 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Energy Night 8 pcs
from
1.36 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, perfumed - from 0.20 €/1 pc(s)
LIDIE Slip Normal 50 pcs
3.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 0.07 €/1 pc(s)
RIA Normal Comfort 16 pcs
from
1.62 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons normal - from 0.12 €/1 pc(s)
SNUGGS Brazilian for weak menstruation
from
33.90 €
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Menstruation Underwear
TAMPAX Compak Pear Regular with applicator 36 pcs
10.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons normal - 0.30 €/1 pc(s)
SNUGGS Active Classic Petrol for heavy menstruation, size 2. M
38.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Menstruation Underwear - reusable, suitable for heavy menstruation, classic, without printing, The size of M, middle seat, material nylon, blue colour
RIA Super Plus 16 pcs
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons super Plus - 0.17 €/1 pc(s)
RIA Classic Normal Plus 10 pcs
from
0.93 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, fragrance-free - from 0.11 €/1 pc(s)
TAMPAX Compak Pear Super Plus with applicator 36 pcs
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons super Plus - 0.30 €/1 pc(s)
NATY Normal 14 pcs
4.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, breathable and individually wrapped - 0.29 €/ks - from 0.29 €/1 pc(s)
RIA Ultra Super Long 9 pcs
from
1.27 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, extended, thinned and breathable - from 0.17 €/1 pc(s)
KOTEX Tampons Active 16 Normal
2.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons normal - 0.17 €/1 pc(s)
RIA Sport normal 16 pcs SRP
2.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons normal - 0.16 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Slip Energy 20 pcs
from
0.93 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - from 0.05 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Slip Relax 20 pcs
from
0.93 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - from 0.05 €/1 pc(s)
In the category Feminine Hygiene on Alza.sk, we currently have a total of 255 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Menstruační pomůcky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Menstruációs termékek