Cosmetics CATRICE
Cosmetics CATRICE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 61
CATRICE HD Liquid Coverage 005
7.29 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting and water-resistant, suitable for oily, normal and mixed skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics,...
CATRICE Glam & Doll False Lashes Waterproof 010 10 ml
4.29 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: extension and volume - 42.90 €/100 ml
CATRICE Glam & Doll Endless Lash 10 ml
4.79 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: extension and volume - 47.90 €/100 ml
CATRICE Care In Colours 030 3 g
4.30 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 143.33 €/100 g
CATRICE More Than Glow 030 5,9 g
4.09 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Brightener - suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, compact consistency, lasts up to 24 hours, weight: 5,9 g, effect: brightening - 69.32 €/100 g
CATRICE Gel Mascara Colour & Fix 020 5 ml
3.79 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Brow Mascara - decorative and vegan, volume 5 ml
CATRICE Ultra Last2
4.99 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Fixing Spray long-lasting, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, volume 50 ml, effect:...
CATRICE Glam & Doll Sculpt & Volume 010 9.5 ml
4.49 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: volume and rotating - 47.26 €/100 ml
CATRICE Blush Affair 010 6 g
5.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, creamy consistency, highlighting, weight: 6 g - 93.17 €/100 g
CATRICE Liquid Concealer Camouflage 007 5 ml
3.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corrector coverage, tone medium, long-lasting and water-resistant, liquid consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts up to 24 hours, volume 5 ml,...
CATRICE Colour & Fix Gel Mascara 010 5 ml
3.99 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Brow Mascara - decorative and vegan, volume 5 ml
CATRICE More Than Glow 010 5,9 g
3.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Brightener - suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, compact consistency, lasts up to 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, weight: 5,9 g, effect:...
CATRICE Couleurs 160
3.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 164.50 €/100 g
CATRICE Melt & Plump Juicy 010 12,1 g
4.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: menthol - 37.93 €/100 g
CATRICE Melt & Plump Juicy 020 12,1 g
5.29 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: menthol - 43.72 €/100 g
CATRICE Melt & Plump Juicy 030 12, 1 g
4.69 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: menthol - 260.56 €/100 g
CATRICE Fixing Spray for Oil-Control Matt
4.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Fixing Spray long-lasting, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts up to under 24 hours, volume 50 ml, effect: fixation and matte - 9.98 €/100 ml
CATRICE Eyebrow pen ON POINT 030 1 ml
4.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyebrow Pencil - perfect brown eyebrow
CATRICE HD Liquid Coverage 020 30 ml
-5 % off new
6.89 €
New 7.29 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for oily, normal and mixed skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to vegan...
CATRICE Glossin' Glow Lip Oil 010 4 ml
4.91 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 122.75 €/100 ml
CATRICE Care In Colours 020 3 g
4.28 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm moisturizing, active ingredients: shea butter - 142.67 €/100 g
CATRICE Pure Volume Waterproof 010 10 ml
4.44 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mascara - mascara type: water-resistant, colour: black, effect: extension, volume, strengthening, growth and nutrition - 44.40 €/100 ml
CATRICE Faked Big Volume
5.36 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Adhesive Eyelashes - type: tape, effect: volume, bristle material: synthetic, number of packs: 1
CATRICE Soft Glam Filter Fluid 010
8.93 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Primer - evens skin tone and nourishing, lasts under 24 hours, volume 30 ml, package includes small brush - 29.77 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás