Conditioners & Balms
Conditioners & Balms – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 644
MILK SHAKE Volumizing Conditioner 1000 ml
35.90 €
3.59 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: volume and smoothing, best for hair type: for all hair types - 3.59 €/100 ml
HERBAL ESSENCES Orange Scent Volume 250 ml
5.69 €
2.28 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: volume and strengthening, best for hair type: for all hair types, soft and normal - 2.28 €/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Conditioner Flower Fragrance 300 ml
22.90 €
7.63 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and protection, best for hair type: coloured Hair - 7.63 €/100 ml
YVES ROCHER Boucles 200 ml
8.49 €
4.25 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and frizziness, best for hair type: wavy and curly - 4.25 €/100 ml
HEIMISH RX Amino Keratin Heat Protecting Leave-In Treatment 150 ml
22.32 €
14.88 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration and nutrition, best for hair type: damaged and dry - 14.88 €/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Color Save Conditioner 200 ml
9.99 €
5 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: smoothing, easy combing and protection, best for hair type: coloured Hair, for all hair types and blond - 5 €/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Hydrate Conditioner 1000 ml
17.90 €
1.79 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: for all hair types - 1.79 €/100 ml
ZIAJA Ceramide Hair Conditioner 200ml
Discounted -19 %
2.49 €
3.09 €
1.25 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner - rinse-out, for all hair types, intended for nourishment and protection, paraben-free, with natural ingredients and microplastic-free, vegan, volume 200ml -...
PANTENE Pro-V Smooth & Sleek B5 and Active Nutri-Plex 275 ml
Great price
3.39 €
Save 1.56 €
1.23 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: volume, gloss and protection, best for hair type: for all hair types, frizzy and unruly and fine and thinning - 1.23 €/100 ml
TRESEMMÉ Cleanse & Replenish 400 ml
4.39 €
1.10 €/100 ml
Currently Unavailable
Hair Balm - effect: deep cleaning, suitable for: for all hair types hair, volume: 400 ml - 1.10 €/100 ml
FANOLA Nourishing Bi-Phase Restructuring Leave-In Conditioner 200 ml
Great price
9.39 €
4.70 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration, regeneration and nutrition, best for hair type: for all hair types, damaged and dry - 4.70 €/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Conditioner Flower Fragrance 1000 ml
24.90 €
2.49 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and protection, best for hair type: coloured Hair - 2.49 €/100 ml
JOHN FRIEDA Luxurious Volume Volume Lift Conditioner 250 ml
7.49 €
3 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: regeneration and nutrition, best for hair type: coloured Hair, for all hair types and normal - 3 €/100 ml
REVALID Bond Repair Balm 100 ml
17.90 €
17.90 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration, easy combing and protection, best for hair type: for all hair types and damaged - 17.90 €/100 ml
MILK SHAKE Make My Day Conditioner 1000 ml
44.90 €
4.49 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: gloss, smoothing and easy combing, best for hair type: for all hair types - 4.49 €/100 ml
REF STOCKHOLM Illuminate Colour Conditioner 245 ml
23.90 €
9.76 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration, protection and strengthening, best for hair type: coloured Hair - 9.76 €/100 ml
HERBAL ESSENCES Rose Scent 145 ml
8.79 €
6.06 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: nutrition and softness, best for hair type: for all hair types, normal and dry - 6.06 €/100 ml
MILK SHAKE Integrity Leave In Treatment Spray 250 ml
17.90 €
7.16 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and strengthening, best for hair type: for all hair types and damaged - 7.16 €/100 ml
Kvitok solid conditioner for oily hair - protective 50 g
11.02 €
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: soft, greasy hair and fine and thinning
KEVIN MURPHY Young. Again Dry Conditioner 250 ml
24.90 €
9.96 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: volume, gloss and strengthening, best for hair type: greasy hair and aging and greying - 9.96 €/100 ml
HERBATINT Conditioner for damaged hair 200 ml
Discounted -6 %
14.90 €
15.90 €
7.45 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration and protection, best for hair type: for all hair types, damaged and fine and thinning - 7.45 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Repair Conditioner 250 ml
13.90 €
5.56 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: for all hair types, soft and damaged - 5.56 €/100 ml
DERMACOL Hair Ritual Conditioner for blonde hair 200 ml
7.49 €
3.75 €/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing, regeneration, easy combing and protection, best for hair type: for all hair types, normal, dry and blond -...
ORIBE Featherbalm Weightless Styler 100 ml
Great price
46.90 €
46.90 €/100 ml
Currently Unavailable
Hair Balm - effect: gloss, smoothing, thermal protection and defining, suitable for: for all hair types hair, leave-in, volume: 100 ml - 46.90 €/100 ml
In the category Conditioners & Balms on Alza.sk, we currently have a total of 644 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kondicionéry na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajbalzsamok, hajkondicionálók