Drugstore Chicco
Drugstore Chicco – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 114
CHICCO Body Shampoo with dispenser Baby Moments Relax 500 ml
Great price
5.09 €
Save 0.40 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for normal skin, - 1.02 €/100 ml
Chicco Natural Feeling Silicone, Slow Flow 1 pc, 0m+
5.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Teat silicone, suitable for children from birth, anti-colic, slow flow
CHICCO Baby Moments Sensitive 97% natural ingredients 500 ml
11.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Lotion - relaxing, softening and softening, suitable for sensitive and dry skin, contains panthenol - 2.24 €/100 ml
Chicco Silicone Plate Blue-green 12 m+
20.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Plate for children, silicone
CHICCO Training mug with handles 200 ml, pink
Great price
9.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby cup suitable for children from 6 months, dishwasher-safe
CHICCO Transition Teaching Mug with handles 200 ml, teal
9.59 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby cup suitable for children from 4 months, dishwasher-safe
CHICCO maternity belt under belly size. S
26.19 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pregnancy Belly Band - breathable and elastic, for maximum tummy circumference 80 cm, international size S, material polyamide and elastane, white
Chicco Natural Feeling Silicone, Adjustable fFlow 2 pcs, 4m+
8.25 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Teat silicone, suitable for children from 4 months, anti-colic, variable flow
CHICCO Transition Teaching Mug with handles 200 ml, pink
9.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby cup suitable for children from 4 months, dishwasher-safe
CHICCO Soothing and nurturing after sun milk 150 ml, 0m+
8.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Lotion - moisturising, protective, soothing and refreshing, contains shea butter - 5.46 €/100 ml
CHICCO Disposable bibs, compostable, 36 pcs
9.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bib disposable, waterproof and with pocket
CHICCO Mug 360 Perfect X with handles 200 ml, teal
10.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby cup suitable for children from 12 months, teaching
CHICCO Bottle Soother Perfect 5/Well-Being physiological fast flow 4m+ 2 pcs
6.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Teat silicone, suitable for children from 4 months, anti-colic, fast flow
CHICCO Mug 360 Perfect X with handles 200 ml, pink
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby cup suitable for children from 12 months, teaching
CHICCO Baby Moments Kids 500 ml
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for sensitive skin, for sensitive to atopic skin, - 1.36 €/100 ml
CHICCO Butt Cream Natural Sensation with Zinc and Panthenol 100 ml
8.39 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nappy cream – volume of 100ml, calming and softening effect, suitable from the age of 0 year(s), for sensitive, infant and children's skin, active substances: buttery tree,...
CHICCO Baby Moments 0m+ Protection, 750 ml
7.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for sensitive skin, for sensitive to atopic skin, - 1.01 €/100 ml
CHICCO Body Shampoo with dispenser Baby Moments Protection 500 ml
5.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for normal skin, - 1.14 €/100 ml
CHICCO Baby Moments Sensitive Massage Oil 200 ml
5.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 200 ml - suitable for sensitive skin, fragrance-free and with vitamins - 2.80 €/100 ml
CHICCO Silicone bowl with suction cup pink 6m+
Great price
12.90 €
Save 0.70 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Bowl impact resistance -
CHICCO Pop Strawberry Candy 300 ml
5.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for normal skin, - 1.76 €/100 ml
CHICCO Hair and Body Shampoo Baby Moments 200 ml
3.99 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for fine hair, pH neutral, volume 200 ml - 2 €/100 ml
CHICCO Pre and Postnatal Massage Oil 4in1, 200 ml
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 200 ml - suitable for sensitive, normal and dry skin, stretch marks, fragrance-free - 6.95 €/100 ml
CHICCO Baby Moments Bottom Cream Perfume Free 100 ml
7.20 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nappy cream – volume of 100ml, calming and softening effect, suitable from the age of 0 year(s), for sensitive, infant and children's skin, active substances: glycerine, buttery...