Cheap candles
On this page you will find candles at the lowest prices, more so all candles ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BOLSIUS Fresh Olive 98 g marked at 1.43 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 1,054
YANKEE CANDLE Pink Cherry & Vanilla Sampler 37 g
4.50 €
12.16 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 12.16 €/100 g
BISPOL Cinnamon 30 Pcs
4.50 €
1.29 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas scent, - 0.15 €/candle - from 1.29 €/100 g
GLADE Candle Twinkling Apple & Cinnamon 112 g
New arrival
4.59 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent,
GLADE Candle – Warm Candied Almonds, 112 g
New arrival
4.59 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas scent,
GLADE Pumpkin Spice Latte Candle, 112 g
New arrival
4.59 €
Currently Unavailable
Candle - pumpkin scent,
GLADE Candle: Festive Mulled Wine, 112 g
New arrival
4.59 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas and fruit scent,
GLADE Candle Winter Fireside Nights 112 g
New arrival
4.59 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas scent,
LUMANTE Black Cherry 85 g
4.59 €
5.40 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 5.40 €/100 g
LUMANTE French Vanilla Elegance 85 g
4.59 €
5.40 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 5.40 €/100 g
LUMANTE Lavender 85 g
4.59 €
5.40 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - lavender scent, - 5.40 €/100 g
BOLSIUS True Scents Fresh Cotton 18 pcs
4.78 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - a tea, floral and fresh scent with a cotton wick, set of 18, made of paraffin, white, burn time 4 hours - 0.27 €/1 pc(s)
SOLO Citronella candles 250 g
4.81 €
1.92 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 1.92 €/100 g
BOLSIUS rustic column-shaped champagne bottle 130 × 68 mm
4.81 €
4.67 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 4.67 €/100 g
Z - TRADE Cylinder 60 × 120 mm Eggs and Twigs Watercolour
4.83 €
Currently Unavailable
Candle - fragrance free scent,
Z - TRADE Cylinder 60 × 120 mm Painted Eggs
4.83 €
2.25 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fragrance free scent, - 2.25 €/100 g
Z - TRADE Roller 60 × 120 mm Bunnies Print
4.83 €
Currently Unavailable
Candle - fragrance free scent,
YANKEE CANDLE North Pole Hideaway 37 g
4.89 €
13.22 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 13.22 €/100 g
BOLSIUS rustic column frost white 190 × 68 mm
4.89 €
3.22 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 3.22 €/100 g
BISPOL Column Bordeaux 800 g
4.89 €
0.61 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.61 €/100 g
BISPOL Conical Red 10×53 g
4.89 €
0.49 €/pc(s)
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 0.49 €/1 pc(s)
BISPOL Apple-Cinnamon 30 Pcs
4.89 €
1.40 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - Holiday/Christmas scent, - 0.16 €/candle - from 1.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Christmas gift set scented wax 3 pcs
4.94 €
74.85 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Wax - woody and spicy scent - 1.65 €/pcs - from 74.85 €/1 kg
BISPOL Table White 10×43g
4.98 €
1.16 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.50 €/svíčka - from 1.16 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Salted Coconut 37g
New arrival
4.99 €
13.49 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 13.49 €/100 g