Cheap baby Food for 6+ Months
On this page you will find baby Food for 6+ Months at the lowest prices, more so all baby Food for 6+ Months ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Sunar Meat and Vegetable Snack Mix 8M+, 12×190 g marked at 1.99 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 174
Hami fruit snack 100% Apple kiwi acerola 4×100 g
3.29 €
8.23 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 4 pc(s) in the package - 0.82 €/pcs - from 8.23 €/1 kg
Hami Small gourmet Bolognese spaghetti 230 g
from
2.97 €
14.30 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, 1 pc(s) in the package - from 14.30 €/1 kg
Hami Fruit Snack 100% Plum and Apple first spoon 4×100 g
3.29 €
8.23 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 4 pc(s) in the package - 0.82 €/pcs - from 8.23 €/1 kg
Hami Fruit Snack 100% Apple and banana first spoon 4×100 g
3.29 €
8.23 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, no added sugar, 4 pc(s) in the package - 0.82 €/pcs - from 8.23 €/1 kg
Good Gout Organic zucchini risotto with goat cheese (190 g)
Great price
3.49 €
Save 0.30 €
18.37 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable, for babies from 8 months, gluten-free, 1 pc(s) in the package - 18.37 €/1 kg
Good Gout BIO Butternut squash with lamb (190 g)
Great price
3.49 €
18.37 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 6 months, gluten-free, 1 pc(s) in the package - 18.37 €/1 kg
Good Gout Organic sweet potatoes with pork (190 g)
Amazing Deal
3.49 €
Save 0.50 €
18.37 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 6 months, gluten-free, 1 pc(s) in the package - 18.37 €/1 kg
Good Gout Organic Carrots with Farmer's Chicken (190 g)
Great price
3.49 €
18.37 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 6 months, gluten-free, 1 pc(s) in the package - 18.37 €/1 kg
HAMI Mango apple with coconut milk 380 g
Great price
3.57 €
9.39 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, 4 pc(s) in the package - 9.39 €/1 kg
HAMI meat and vegetable plate Vegetable bulgur with lamb and chicken 230 g
3.79 €
16.48 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, 1 pc(s) in the package - 16.48 €/1 kg
HAMI Pasta with carrots and chicken 200 g
3.79 €
18.95 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 15 months, 1 pc(s) in the package - 18.95 €/1 kg
HAMI Pasta with broccoli, ham and cream 200 g
3.79 €
18.95 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 15 months, 1 pc(s) in the package - 18.95 €/1 kg
Hami Small gourmet risotto with carrot and peas 230 g
3.83 €
16.65 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, 1 pc(s) in the package - 16.65 €/1 kg
BABYBIO Apple with chestnut puree 2× 130 g
Great price
3.89 €
Save 0.30 €
29.92 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, palm oil free, 2 pc(s) in the package - 1.95 €/pcs -...
Good Gout Organic Ratatouille with quinoa (190 g)
4.35 €
22.89 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - for babies from 6 months, gluten-free, 1 pc(s) in the package - 22.89 €/1 kg
BABYBIO pork from New Aquitaine with lentils 260 g
4.59 €
17.65 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 15 months, does not contain preservatives and artificial dyes, palm oil free, 1 pc(s) in the package - 17.65 €/1 kg
Good Gout Organic corn with duck meat (190 g)
4.79 €
25.21 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 6 months, gluten-free, 1 pc(s) in the package - 25.21 €/1 kg
BABYNAT Carrots and potatoes with cod 260 g
4.99 €
19.19 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 15 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, palm oil free, 1 pc(s) in the package -...
Good Gout Organic Spaghetti with eggplant and beef (2×190 g)
5.09 €
13.39 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 8 months, gluten-free, no added salt, palm oil free, 2 pc(s) in the package - 2.55 €/pcs - from 13.39 €/1 kg
Good Gout Organic cod with cauliflower and potato chips (2×190 g)
Amazing Deal
5.09 €
Save 0.70 €
13.39 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, does not contain soy, no added sugar, no added salt, 2 pc(s) in the...
BABYBIO Apple Strawberry 2 × 130g
5.19 €
39.92 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, palm oil free, 2 pc(s) in the package - 2.60 €/pcs -...
BIOnek Organic apple and banana 6× 190 g
5.49 €
4.82 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, 6 pc(s) in the package - 0.92 €/pcs -...
BIOnek Organic apple, apricot and banana 6× 190 g
5.49 €
4.82 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, 6 pc(s) in the package - 0.92 €/pcs -...
BABYBIO Carrots, sweet potatoes and wheat 2×200 g
5.59 €
27.95 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, palm oil free, 2 pc(s) in the package - 2.80 €/pcs -...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Příkrmy od 6. měsíce
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bébiételek 6 hónapos kortól