Drugstore CATRICE
Drugstore CATRICE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 61
CATRICE Care In Colours 040 3 g
4.28 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Lip Balm moisturizing, - 142.67 €/100 g
CATRICE Glam In Gold Glow 010 26 g
6.27 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Lip Balm moisturizing, toning, scent: fragrance free, - 24.12 €/100 g
CATRICE Magic Perfectors Powder Puff 3 pcs
3.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Sponge - synthetic, suitable for powder, bevelled shape, 3 pc(s) in package
CATRICE Prisma Illusion 10,5 ml
4.28 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish top coat, glitter, decorative - 40.76 €/100 ml
CATRICE Pure Nude
6.79 €
Currently Unavailable
Eye Shadow Palette - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 75.44 €/100 g
CATRICE HD Liquid Coverage 002
7.29 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, long-lasting and water-resistant, tone light, suitable for oily, normal and mixed skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to vegan...
CATRICE Aqua Splash Grip 30 ml
5.29 €
Currently Unavailable
Primer - long-lasting, pore-refining and moisturising, volume 30 ml - 17.63 €/100 ml
CATRICE Faked Everyday Natural
4.29 €
Currently Unavailable
Adhesive Eyelashes - type: tape, effect: natural look, bristle material: synthetic, number of packs: 1
CATRICE Glam & Doll False Lashes 010 9.5 ml
4.29 €
Currently Unavailable
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: extension and volume - 45.16 €/100 ml
CATRICE Lashes to kill Volume waterproof 10 ml
Amazing Deal
3.99 €
Currently Unavailable
Mascara - mascara type: water-resistant, colour: black, effect: extension, volume, rotating and thickening - 39.90 €/100 ml
CATRICE Blush Affair 020 6 g
5.59 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, creamy consistency, highlighting, weight: 6 g - 93.17 €/100 g