Catalytic Lamp Refills
Catalytic Lamp Refills – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 99
MILLEFIORI MILANO Oxygen 500 ml
13.90 €
27.80 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - fresh fragrance, amber, citrus and cardamom, volume 500 ml - 27.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Sandalo Bergamotto 500 ml
13.90 €
27.80 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - woody scent, fragrance ingredient bergamot, citrus, wood, jasmine, fruit, sandalwood and vanilla, volume 500 ml - 27.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO White Musk 500 ml
17.90 €
35.80 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - fresh fragrance, cedar, orange and vanilla, volume 500 ml - 35.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Lemon Grass 500 ml
13.90 €
27.80 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - fresh fragrance, cedar, citrus and orange, volume 500 ml - 27.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Petali Di Tabacco 500 ml
13.90 €
27.80 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - spicy and sweet fragrance, wood, spices, fruit and vanilla, volume 500 ml - 27.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Cold Water 500 ml
9.99 €
19.98 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - fresh scent, volume 500 ml - 19.98 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Nero 500 ml
12.90 €
25.80 €/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - woody fragrance, cinnamon and vanilla, volume 500 ml - 25.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Vanilla And Wood 500 ml
17.90 €
35.80 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - spicy and sweet fragrance, fragrance components bergamot, jasmine, petitgrain and vanilla, volume 500 ml - 35.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Ambra & Rosa 500 ml
13.90 €
27.80 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - floral fragrance, orange and rose, volume 500 ml - 27.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Legni & Fiori D'Arancio 500 ml
13.90 €
27.80 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - fresh fragrance, amber, bergamot, petitgrain and orange, volume 500 ml - 27.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Mela & Cannella 500 ml
13.90 €
27.80 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge - woody fragrance, cedar, nutmeg, cinnamon and vanilla, volume 500 ml - 27.80 €/1 l
MILLEFIORI MILANO Spare wicks for catalytic lamps
10.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wick
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill VELVET PLUM & CASSIS - THE HERITAGE COLLECTION, 250 ml
11.69 €
46.76 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Catalytic Lamp Cartridge , ripening aromas from plum and cassis fruit trees and flowers of jasmine and patchouli lift the sweetness of the air. - 46.76 €/1 l
Ashleigh & Burwood Replacement stone with wick for small catalytic lamp
12.10 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wick to the catalytic lamp - need to replace a worn or damaged stone in your catalytic lamp? With this stove, designed for all small catalytic lamps from Ashleigh & Burwood, you...
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill FRESH LINEN (clean linen) 250 ml
11.69 €
46.76 €/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge into a catalytic lamp, do you love the smell of freshly washed laundry? You won't be able to get enough of this clean and airy fragrance with elements of...
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill FRESH LINEN (clean linen) 500 ml
Amazing Deal
19.62 €
39.24 €/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge into a catalytic lamp, do you love the smell of freshly washed laundry? You won't be able to get enough of this clean and airy fragrance with elements of...
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill MOROCCAN SPICE (Moroccan spices), 1000 ml
36.32 €
36.32 €/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge The exciting aroma of the hot Moroccan market combined with the rich fragrant blend of sticky honey, mace and bergamot will awaken your oriental cravings....
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill LAVENDER (lavender), 1000 ml
36.32 €
36.32 €/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge The natural, soothing scent of lavender combined with a subtle hint of tea tree and eucalyptus will transport you to a blooming summer meadow. Delicate...
Ashleigh & Burwood Replacement stone with wick for large catalytic lamp
13.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wick to the catalytic lamp - need to replace a worn or damaged stone in your catalytic lamp? With this stove, designed for all Ashleigh & Burwood large catalytic lamps, you will...
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill FRESH LINEN (clean linen), 1000 ml
36.32 €
36.32 €/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge do you love the smell of freshly washed laundry? You won't be able to get enough of this clean and airy fragrance with elements of aloe and plumeria,...
Ashleigh & Burwood Christmas Spice, 500 ml
19.62 €
39.24 €/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge volume: 500 ml, 1 min burning/1 m2 - 39.24 €/1 l
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill SANDALWOOD (sandalwood) 250 ml
11.69 €
46.76 €/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge into a catalytic lamp, this exotic fragrance captures the sultry atmosphere of the Far East. The woody notes of sandalwood, ambergris and almond will...
Ashleigh & Burwood Catalytic lamp refill LAVENDER (lavender) 500 ml
19.62 €
39.24 €/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Catalytic Lamp Cartridge into the catalytic lamp, the natural, soothing scent of lavender combined with a subtle hint of tea tree and eucalyptus will transport you to a blooming...
In the category Catalytic Lamp Refills on Alza.sk, we currently have a total of 99 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Náplně do katalytických lamp
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Katalitikus lámpa utántöltő