Candles CMP
Candles CMP – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 21
CMP Ginger
37.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 scented candles of unique fragrances - 1.58 €/ks
CMP Advent calendar with scented candles II 24 pcs
14.90 €
29.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 surprise windows
CMP Hammered Gold Amber 380 g
8.90 €
2.34 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental and wood scent, - 2.34 €/100 g
CMP Rose
20.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent,
CMP Deco Love Box 6 pcs
13.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains six scented candles packed in an elegant red box, spreading delicate fragrances
CMP Set of Christmas candles 2 pcs
5.89 €
2.95 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 2.95 €/pcs - from 2.95 €/1 pc(s)
CMP Citronella 330 g
10.79 €
3.27 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 3.27 €/100 g
CMP Dalila Hammam 800 g
24.99 €
3.12 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental, wood and spicy scent, - 8.33 €/svíčka - from 3.12 €/100 g
CMP Senteur d'Azur
13.29 €
3.32 €/pc(s)
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 3.32 €/1 pc(s)
CMP Hammered Gold Amber 500 g
22.09 €
4.42 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental and sweet scent, - 5.52 €/svíčka - from 4.42 €/100 g
CMP Merci
13.29 €
3.32 €/pc(s)
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 3.32 €/1 pc(s)
CMP Flowers 3 pcs
10.39 €
3.46 €/pc(s)
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 3.46 €/1 pc(s)
CMP Carousel 135 g
10.79 €
7.19 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 7.19 €/100 g
CMP I <3 Kawaii
13.29 €
3.32 €/pc(s)
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 3.32 €/1 pc(s)
CMP Flowers
10.39 €
5.20 €/pc(s)
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 5.20 €/1 pc(s)
CMP Cracker Noël, cinnamon flavour, 180 g
New arrival
6.69 €
3.72 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - cinnamon scent, - 3.72 €/100 g
CMP Or du Temps ceramic candle, peony, 180 g
New arrival
10.90 €
6.06 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.06 €/100 g
CMP Advent calendar with scented candles III 24 pcs
39.90 €
3,325 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 surprise windows
CMP Set of Christmas scented candles 4 pcs
11.17 €
2.79 €/pc(s)
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 2.79 €/1 pc(s)