Candles & Fragrances
Candles & Fragrances – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 1,458
BISPOL Aura Cinnamon Cloves 500 g
10.39 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, spicy and cinnamon scent, - 2.08 €/100 g
BISPOL Aura Juicy Fruits 285 g
6.19 €
Currently Unavailable
Candle - fruit and sweet scent, - 2.06 €/100 g
BISPOL Aura Orange Cookies 285 g
6.19 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas and fruit scent, - 2.06 €/100 g
CMP Cracker Noël, cinnamon flavour, 180 g
New arrival
6.69 €
Currently Unavailable
Candle - cinnamon scent, - 3.72 €/100 g
GLADE One Room Spray Twinkling Apple & Cinnamon 10 ml
New arrival
6.19 €
Currently Unavailable
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 619 €/1 l
GLADE Automatic Pumpkin Spice Latte refill, 269 ml
New arrival
5.79 €
Currently Unavailable
Replacement Refill
GLADE Gift Pack: Apple Candle 112 g + Apple Reeds 50 ml
New arrival
15.09 €
Currently Unavailable
Gift Set - contains 50 ml of Reeds + a 112 g Twinkling Apple & Cinnamon candle
GLADE Festive Mulled Wine Aerosol 300 ml
3.29 €
Currently Unavailable
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 10.97 €/1 l
GLADE Aerosol Creamy Hot Chocolate 300 ml
3.29 €
Currently Unavailable
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 10.97 €/1 l
GLADE Maxi Candle – Festive Mulled Wine, 204 g
New arrival
7.89 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas and fruit scent,
GLADE Candle Festive Mulled Wine Duopack 2 × 112 g
8.29 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas and fruit scent, - 4.15 €/svíčka
GLADE Maxi Candle Twinkling Apple & Cinnamon 204 g
New arrival
7.89 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent,
In the category Candles & Fragrances on Alza.sk, we currently have a total of 1458 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Svíčky a vůně do bytu
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Gyertyák és illatpálcák