Bronchial Teas
Bronchial Teas – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 67
Jukl Zindava 50 g
8.16 €
163.20 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g, volume 300 ml - 163.20 €/1 kg
Serafin Hepci - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
5.90 €
196.67 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 196.67 €/1 kg
Serafin Guardian - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
5.90 €
196.67 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 196.67 €/1 kg
Gresik Valdemar Podbel leaf 50 g
4.56 €
91.20 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 91.20 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for Hypersensitivity 100 g
5.39 €
53.90 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: plantain, dandelion and horsetail - 53.90 €/1 kg
For health and strength 50 g
4.39 €
87.80 €/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea friendly protector of children's well-being and resilience - 87.80 €/1 kg
Hampstead Tea BIO Mint Tea 20 pcs
4.99 €
99.80 €/kg
Currently Unavailable
Tea - Herbal, bags, the raw material used is mint with a positive impact on immunity, respiratory tract and digestion and digestion, single-species, Indian, weight 50 g -...
Teekanne Respiratory tract and throat 10 × 2 g
Amazing Deal
from
1.59 €
Save 0.20 €
Currently Unavailable
Tea - Herbal, bags, tea blend, composition of fennel, licorice, Daisy, cinnamon, sage, thyme and ginger - from 0.16 €/pcs
Teekanne Airway and throat with ginger 10 × 2 g
Amazing Deal
from
1.59 €
Save 0.30 €
Currently Unavailable
Tea - Herbal, bags, tea blend, composition elderflower, lemongrass, Chicory, licorice, Linden, Mint, cinnamon and ginger - from 0.16 €/pcs
Herbalist's Breathless Tea 40 × 1,6 g
from
2.21 €
40.47 €/kg
Currently Unavailable
Tea - mallow, oregano, hyssop and meadowsweet support normal airway function, meadowsweet also has antiseptic properties - from 0.06 €/pcs - from 40.47 €/1 kg
Megafyt Children's tea respiratory tract 20 × 2 g
3.39 €
84.75 €/kg
Currently Unavailable
Tea - herbal, has a beneficial effect on the respiratory tract - 0.17 €/pcs - from 84.75 €/1 kg
ChariTea Arabian Mint, mint, ORGANIC 20 × 2 g
8.42 €
350.83 €/kg
Currently Unavailable
Tea - 350.83 €/1 kg
Ecce Vita Herbal Tea Healthy Bronchi 50g
6.51 €
130.20 €/kg
Currently Unavailable
Tea - herbal mixture of 7 herbs with marshmallow and divisional large-flowered plant - airways - 130.20 €/1 kg
In the category Bronchial Teas on Alza.sk, we currently have a total of 67 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čaje na průdušky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Köhögéscsillapító teák