Body Care ZIAJA
Body Care ZIAJA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 79
ZIAJA Goat Milk Cream Shower Soap 500 ml
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, smoothing, nourishing and strengthening, active ingredients include...
ZIAJA Goat Body Milk 400ml
4.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating, nourishing and softening, for normal and dry skin, 400 ml volume - 1.22 €/100 ml
ZIAJA Olive Oil Shower Gel 500ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - Cleansing, hydrating, protective and nourishing, for oily, normal, combination, dry and mature skin, natural and vegan, volume 500ml - 0.66 €/100 ml
ZIAJA Cocoa Butter Cream Shower Soap 500 ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, brightening and softening, active ingredients include cocoa butter,...
ZIAJA Baltic Home Spa Fit Anti-Cellulite Massage Oil 400ml
7.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 490ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, for cellulite, paraben-free, silicone-free and with caffeine, active ingredients include ginkgo...
ZIAJA Baby Penguin Body and Hair Wash 400ml
3.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - suitable from birth, cleansing, hydrating and hypoallergenic, for sensitive skin, fresh fragrance, volume 400ml - 0.80 €/100 ml
ZIAJA Mamma Mia Cream against Stretch Marks 270ml
9.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, nourishing and softening, suitable for normal skin, contains also retinol, applicable for: stretch marks, 270 ml volume - 3.70 €/100 ml
ZIAJA Goat Milk Hand and Nail Cream 80 ml
2.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for anti-breaking and splitting nails and dry skin, moisturising, nourishing and softening, 80 ml volume - 3.49 €/100 ml
ZIAJA Baby Magic Bath Foam Chameleon 400 ml
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, nourishing and softening, 400 ml volume - 0.90 €/100 ml
ZIAJA Orange Butter Shower Gel 500ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - Cleansing, for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, citrus fragrance, volume 500ml - 0.66 €/100 ml
ZIAJA Cupuacu Crystalline Sugar Scrub 200 ml
5.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 2.80 €/100 ml
ZIAJA Argan Oil Regenerating Body Milk 400 ml
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating, nourishing, soothing and strengthening, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free and pH...
ZIAJA Cream Shower Soap Cashmere Proteins 500 ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, cleaning, ideal for dry skin, 500 ml volume - 0.66 €/100 ml
ZIAJA Orange Butter Body Milk 400 ml
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, soothing and strengthening, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free and pH neutral, 400 ml volume -...
ZIAJA Lemon cake Sugar body scrub 300 ml
7.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 2.63 €/100 ml
ZIAJA Cashmere Proteins Nourishing Body Milk 400 ml
4.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating and soothing, for oily, normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter, paraben-free and pH neutral, 400...
ZIAJA Coconut Cream Shower Soap 500 ml
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating, smoothing and strengthening, active ingredients...
ZIAJA Olive Oil Body Lotion 400ml
4.79 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - hydrating, protective, nourishing, soothing and emollient, for dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, with natural ingredients and vitamins,...
ZIAJA Baltic Home Spa Fit Body Serum 400ml
9.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum A hydrating body serum with a concentrated firming formula that effectively firms the skin, improves elasticity, intensely hydrates, tones and leaves a pleasant scent....
ZIAJA Cream Shower Soap Argan Oil 500 ml
3.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, cleaning, ideal for dry skin, 500 ml volume - 0.68 €/100 ml
ZIAJA Shower Gel Fresh Tea Mint 500 ml
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination and dry skin, protective, paraben-free, 500 ml volume - 0.68 €/100 ml
ZIAJA Mamma Mia Postpartum Body Butter 200ml
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Butter - women's, for normal skin, moisturising and nourishing, contains seaweed, with vitamins, 200 ml volume - 3.45 €/100 ml
ZIAJA Kids Bath & Shower Gel Bubble Gum 500ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - suitable from 3 years, cleansing and hydrating, for atopic, eczematic, sensitive, oily, normal, problematic, combination, dry and mature skin, sweet...
ZIAJA Men 2-in-1 Shower Gel 300ml
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, hydrating, soothing and refreshing, for oily, normal, combination, dry and mature skin, fresh scent, vegan, volume 300ml - 0.90 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Tělová kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kozmetikumok