Best sellers, best floor Cleaners
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked floor Cleaners from the most sold to the least sold. You have 163 products to choose from. Customers have the most interest in SANYTOL Universal floor cleaner 5 l, which you can buy for 15.90 € incl. VAT. If you’re intrested in floor Cleaners in terms of the highest reviews, then look at the floor Cleaners reviews and tests category.
All from 163
DUAL Power Professional Pavimenti Agrumi 1 l
3.49 €
3.49 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for cleaning floors and washable surfaces, removes grease, citrus scent, volume 1 l - 3.49 €/1 l
MR. PROPER Multipurpose Cleaner Morning Dew 1.5 l
Amazing Deal
from
3.60 €
Save 0.80 €
2.66 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner for cleaning almost any hard surface in your home, also suitable for cleaning the kitchen sink, grease from the hob, and also for washing ordinary floors -...
MR. PROPER Multipurpose Cleaner Lemon 1.5 l
Amazing Deal
from
3.60 €
Save 0.90 €
2.66 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner for cleaning almost any hard surface in your home, also suitable for cleaning the kitchen sink, grease from the hob, and also for washing ordinary floors -...
Philips Floor Cleaner XV1792/01
11.60 €
46.40 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner , the floor cleaner is designed for all types of hard floors and easily removes grease, stains and sticky dirt, the bottle lasts for 25 cleanings - 46.40 €/1 l
MR. PROPER Professional all-purpose cleaner ocean 5 l
12.90 €
2.58 €/l
Currently Unavailable
Universal Cleaning Product Universal for cleaning all washable hard surfaces and floors
BISTROL 3in1 lino and tile 750 ml
3.99 €
5.32 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for lino lamino and tiles, effectively removes dirt and at the same time gives the treated surface a shine that is renewed with each use - 5.32 €/1 l
BISTROL Self Polishing Floor Wax Emulsion 500 ml
3.09 €
6.18 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner self-polishing floor wax emulsion, used for polishing and preserving non-absorbent floor coverings - 6.18 €/1 l
LAVON Floors and surfaces with gloss 5 l
9.31 €
1.86 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner with alcohol, extra shine, intense fragrance - 1.86 €/1 l
HG protective film for laminate and vinyl with gloss 1000 ml
16.90 €
16.90 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for laminate floors, creates a protective film with gloss, protects against wear and damage, anti-slip effect, volume 1000 ml - 16.90 €/1 l
HG protective film for varnished parquet with gloss 1 l
14.41 €
14.41 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner - protects floors from scratches, wear and other damage, gives a glossy appearance - 14.41 €/1 l
HG natural stone cleaner with gloss 1 l
14.90 €
14.90 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for wiping with a fresh scent, restores shine, for marble and all other types of natural limestone, lasts for 20 washes - 14.90 €/1 l
HG Natural Stone Cement Coating Remover 1 l
16.90 €
16.90 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - removes cement residues and calcium coating, suitable for marble and other types of limestone natural stone, also for granite or marble composites - 16.90 €/1 l
HG impregnating protectant for paving 1000 ml
33.90 €
33.90 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Construction Impregnation
SIDOLUX Premium Floor Care Marseill Soap 1 l
4.31 €
4.31 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for cleaning vinyl, linoleum and tile floors with the fresh scent of Marseille soap - 4.31 €/1 l
REAL Green Floors 5 l
14.17 €
2.83 €/l
In stock 1 pcs at the supplier's
Floor Cleaner - for floors, - 2.83 €/1 l
Bissell CrossWave Cleaning Kit for all surfaces 2815
57.90 €
57.90 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner Cleaning kit for CrossWave, for all types of surfaces, 2× cleaning solution 1 L, 1× rotary brush, 1× washable filter included - 57.90 €/1 l
ALORI Floor Cleaner 1 l
19.79 €
19.79 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for floors, removes extremely resistant dirt from linoleum, PVC, floating floors - 19.79 €/1 l
Menforsan Hygienic Floor Cleaner 1000 ml
7.29 €
7.29 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner – hygienically cleans floors, effective, pet-friendly, high cleaning and disinfecting effect, removes bacteria and dirt, can also be used on other surfaces, treated...
ALEX 2-in-1 natural shine wood cleaner 750ml
3.79 €
5.05 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wood Cleaner for wooden floors, adding shine - 5.05 €/1 l
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čisticí prostředky na podlahy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Padlótisztító