Drugstore Bafi
Drugstore Bafi – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 203
BAFI Silicone stamp, coloured
3.71 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stamp, multicolour
Bafi Top no wipe "Super gloss" 10 ml
9.56 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Polish top coat, glossy, strengthening, for UV lamps - 95.60 €/100 ml
Bafi Depilatory spatulas wooden thin 2 × 100 pcs
6.64 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Removal Accessories - they are ideal for precise application of wax to smaller and sensitive areas, made of high-quality smooth wood, allowing maximum control while working
Bafi Gel polish 033 10 ml
7.31 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 73.10 €/100 ml
Bafi Gel polish 041 10 ml
9.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.40 €/100 ml
Bafi Gel polish 024 10 ml
9.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.40 €/100 ml
BAFI Mini LED Nail Lamp with Stand
10.39 €
In stock 2 pcs at the supplier's
UV Nail Lamp - mini, for gel nails, acrylic nails and shellac, 60 seconds timer, 1 LED diode, power source type: battery-powered
Bafi Gel polish 037 10 ml
9.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.40 €/100 ml
Bafi Gel polish 003 10 ml
9.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and decorative - 91.40 €/100 ml
BAFI PRO WAX 10 Wax heater
16.65 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wax Heater for can of wax, main function temperature maintenance, temperature regulation, ventilation holes and removable container, 400 ml volume, 100 W output, white and violet...
Bafi Gel polish 028 10 ml
9.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.40 €/100 ml
Bafi Mini LED nail lamp 3in1, desktop
11.65 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
UV Nail Lamp - mini, for gel nails, 30 seconds timer, 10 LED diodes, power source type: mains and battery-powered
Bafi Gel polish 008 10 ml
7.31 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 73.10 €/100 ml
Bafi Base 10 ml
9.56 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, glossy, strengthening, for UV lamps - 95.60 €/100 ml
BAFI Sterilisation bags 100 × 200 mm, 100 pcs
8.30 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sterilization pouches - paper, for cosmetic tweezers, scissors or manicure and pedicure tools, sterilisation 15 - 20 min at 180 °C, 4th grade, instruments in sealed sterile...
Bafi Silicone wax warmer
18.33 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wax Heater - for wax pellets, can of wax and sugar paste, main function folding construction, with a set temperature from 30 to 120 °C, 400 ml volume, 100 W output, pink colour,...
Bafi Gel polish 040 10 ml
7.31 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 73.10 €/100 ml
Bafi Gel polish 005 10 ml
9.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.40 €/100 ml
Bafi Gel polish 019 10 ml
9.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and decorative - 91.40 €/100 ml
BAFI Silicone stamp and squeegee, metallic light pink
4.13 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stamp, pink
BAFI Magnetic Cat Eye Gel Polish Set
24.17 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, , for UV lamps and long-lasting - 60.43 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Drogerie