Lip Care
Lip Care – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 274
NEUTROGENA Collagen Bank Balm for Fuller-Looking Lips 12ml
14.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, active ingredients: hyaluronic acid and peptides
BLISTEX Lip Relief Cream SPF 15 6ml
4.09 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 10 Flamingo Feather, 2 g
9.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 499.50 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #03 Pink Guava 3,5 g
10.89 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
TOCOBO Lemon Sugar Scrub Lip Mask 20 ml
12.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Mask – offers gentle exfoliation with sugar particles, hydrates and nourishes lips, promotes regeneration and soothes irritation, protects against dryness and chapping, with...
MIXA Panthenol Comfort Lip Balm 10ml
4.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: panthenol
VASELINE Royal Plum 10ml
10.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: fruit, scent: plum, active ingredients: hyaluronic acid
DASIQUE Souffle colour Pot #08 Roasting Fig 6,5 g
12.59 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
RIMMEL LONDON Oh My Gloss 001 4.5 ml
Amazing Deal
8.90 €
Save 3.09 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing,
DASIQUE Juicy Dewy Tint #11 Fig Plum 3,5 g
10.89 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
TOCOBO Glow Ritual Lip Balm 001 Coral Water 3,5 g
Great price
7.09 €
Save 0.45 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: fragrance free, - 202.57 €/100 g
DASIQUE Souffle colour Pot #13 Berry Milk Tea 6,5 g
12.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 193.69 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #02 Melon Sherbet 3,5 g
10.89 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
CARE PLUS Sun Protection SPF 30+ 4.8 g
4.59 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: aloe Vera - 95.63 €/100 g
DAISE Very Vanilla 7g
4.09 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, scent: vanilla, - 58.43 €/100 g
DASIQUE Souffle colour Pot #02 Pomelo Pudding 6,5 g
12.59 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
PAESE GlowyPop Lip Gloss 501 Sweet Lollypop 2.2g
Great price
8.89 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: peptides - 404.09 €/100 g
SKINFOOD Avocado & Olive Lip Balm 12 g
9.49 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, - 79.08 €/100 g
BURT'S BEES Lip Balm with Beeswax 4.25g
New arrival
4.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, - 117.41 €/100 g
DASIQUE Souffle colour Pot #04 Mango Spread 6,5 g
12.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
FWEE Lip&Cheek Blurry Pudding Pot RD02 Mule 5 g
Great price
12.99 €
Save 0.94 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm toning, - 259.80 €/100 g
DASIQUE Melting Candy Balm #07 Cherry Fizz 1,5 g
9.19 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 612.67 €/100 g
BURT´S BEES Pomegranate Lip Balm 4.25g
New arrival
4.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: apple, scent: apple, - 117.41 €/100 g
DASIQUE Souffle colour Pot #14 Coldest Plum 6,5 g
12.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
In the category Lip Care on Alza.sk, we currently have a total of 274 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Péče o rty a okolí
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakápolók