Lip Balms
Lip Balms – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 241
DASIQUE Souffle colour Pot #08 Roasting Fig 6,5 g
12.59 €
193.69 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
SKINFOOD Avocado & Olive Lip Balm 12 g
9.49 €
79.08 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, - 79.08 €/100 g
TOCOBO Glow Ritual Lip Balm 001 Coral Water 3,5 g
Great price
7.09 €
Save 0.45 €
202.57 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: fragrance free, - 202.57 €/100 g
DASIQUE Souffle colour Pot #04 Mango Spread 6,5 g
12.59 €
193.69 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #11 Fig Plum 3,5 g
10.89 €
311.14 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
CARE PLUS Sun Protection SPF 30+ 4.8 g
4.59 €
95.63 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: aloe Vera - 95.63 €/100 g
NEUTROGENA Collagen Bank Balm for Fuller-Looking Lips 12ml
14.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, active ingredients: hyaluronic acid and peptides
VASELINE Rosy Pink 10ml
10.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: rose, scent: rose, active ingredients: hyaluronic acid
DAISE Very Vanilla 7g
4.09 €
58.43 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, scent: vanilla, - 58.43 €/100 g
DAISE Watermelon Crush 7g
4.09 €
58.43 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: melon, scent: melon, - 58.43 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #02 Melon Sherbet 3,5 g
10.89 €
311.14 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
VASELINE Cherry Crush 10ml
10.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: fruit, scent: cherry, active ingredients: hyaluronic acid
DASIQUE Souffle colour Pot #13 Berry Milk Tea 6,5 g
12.59 €
193.69 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 193.69 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #03 Pink Guava 3,5 g
10.89 €
311.14 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
VASELINE Juicy Peach 10ml
10.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: fruit, scent: peach, active ingredients: hyaluronic acid
FWEE Lip&Cheek Blurry Pudding Pot RD02 Mule 5 g
12.99 €
259.80 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm toning, - 259.80 €/100 g
DASIQUE Souffle colour Pot #02 Pomelo Pudding 6,5 g
12.59 €
193.69 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
DASIQUE Melting Candy Balm #07 Cherry Fizz 1,5 g
9.19 €
612.67 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 612.67 €/100 g
DASIQUE Souffle colour Pot #14 Coldest Plum 6,5 g
12.59 €
193.69 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #04 Plum Dew 3,5 g
10.89 €
311.14 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
BURT´S BEES Pomegranate Lip Balm 4.25g
New arrival
4.99 €
117.41 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: apple, scent: apple, - 117.41 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #06 Rose Apple 3,5 g
10.89 €
311.14 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
GREENATURAL Lip balm with vitamin C 5,7 ml
4.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: retinol
DASIQUE Souffle colour Pot #12 Apple Tarte 6,5 g
12.59 €
193.69 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 193.69 €/100 g
In the category Lip Balms on Alza.sk, we currently have a total of 241 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Balzámy na rty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakbalzsamok