Lip Balms
Lip Balms – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 241
LABELLO Disney Ariel 4,8 g
3.59 €
74.79 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: melon, scent: melon, - 74.79 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Slick Click Tinted Lip Balm 03 No Filter Needed, 2g
9.59 €
479.50 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 479.50 €/100 g
ATTITUDE Super Leaves Unscented 8.5g
4.99 €
58.71 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - vegan, nourishing, softening and revitalising, fragrance-free, active ingredient: shea butter - 58.71 €/100 g
LUMENE Lip Glow Oil Balm Shade 2 Juicy
Great price
10.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Slick Click Tinted Lip Balm 11 In A Mood, 2g
9.69 €
484.50 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 484.50 €/100 g
ATTITUDE Super leaves Coconut 8.5g
4.79 €
56.35 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - vegan, nourishing, softening and revitalising, coconut flavour, coconut scent, active ingredient shea butter - 56.35 €/100 g
CATRICE Melt & Plump Juicy 020 12,1 g
Great price
5.29 €
43.72 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: menthol - 43.72 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 08 Toasty Taupe, 2 g
9.89 €
494.50 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 494.50 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 12 Silly Sippin' Matte Lip Balm, 8ml
Amazing Deal
9.19 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: blackberry,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 02 Swipe Sesh Matte Lip Balm, 8ml
8.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: blackberry,
MARIO BADESCU Lip Balm Rose 10 g
6.79 €
67.90 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: rose, scent: rose, active ingredients: shea butter and cocoa butter - 67.90 €/100 g
CATRICE Melt & Plump Juicy 010 12,1 g
4.59 €
37.93 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: menthol - 37.93 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 01 Sugar Smush Matte Lip Balm, 8ml
8.09 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: fruit,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 12 Blush Blanket, 2 g
9.99 €
499.50 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 499.50 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 06 Soft Smile Matte Lip Balm, 8ml
8.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: caramel,
GREENATURAL with vitamin E bio 5,7 ml
4.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: aloe Vera and shea butter
DR. HAUSCHKA Lip Balm 4,5ml
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 13 Fluffy Fuchsia, 2 g
8.59 €
429.50 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 429.50 €/100 g
LABELLO Disney Cinderella 4,8 g
4.39 €
91.46 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, scent: vanilla, active ingredients: shea butter - 91.46 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 04 Rose Robe, 2 g
9.99 €
499.50 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 499.50 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 08 Smudge Fudge Matte Lip Balm, 8ml
8.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: mint,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 07 Swipe 2 Smooth Matte Lip Balm, 8ml
Great price
9.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: chocolate,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 04 She's Serving Matte Lip Balm, 8ml
8.09 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: raspberry,
REGINA Gaming Junior 4,5 g
2.29 €
50.89 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, flavour: fruit, scent: fruit, - 50.89 €/100 g
In the category Lip Balms on Alza.sk, we currently have a total of 241 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Balzámy na rty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakbalzsamok