Lip Balms
Lip Balms – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 241
LUMENE Lip Glow Oil Balm Shade 1 Sugar
Amazing Deal
10.90 €
Currently Unavailable
Lip Balm - luxury, natural and vegan, volume 10 ml
MARIO BADESCU Lip Balm 10 g
6.79 €
67.90 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: coconut, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter and cocoa butter - 67.90 €/100 g
REVOLUTION PRO Miracle Lip Oil 8 ml
10.90 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: rose, scent: rose, active ingredients: shea butter and peptides
TOCOBO Vitamin Nourishing Lip Balm 3,5 g
15.05 €
430 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 430 €/100 g
TOCOBO Glass Tinted Lip Balm 012 Better Pink 3,5 g
7.89 €
225.43 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 225.43 €/100 g
Kvitok SOS Zinc stick for pimples and cold sores 6 ml
7.48 €
Currently Unavailable
Lip Balm regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter
TOCOBO Powder Cream Lip Balm 031 Rose Burn 3,5 g
7.49 €
214 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 214 €/100 g
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy 03 Sweet Smack Matte Lip Balm, 8ml
8.99 €
Currently Unavailable
Lip Balm scent: strawberry,
DR. MELAXIN BP Spicule Plumping Lip Shot Maxi Hard Touch 4 ml
37.51 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing,
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Slick Click Tinted Lip Balm 10 Double Tap, 2g
9.69 €
484.50 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, - 484.50 €/100 g
EMBRYOLISSE Baume Couleur Stick 3 en 1 Rose Nude 2,5 g
Amazing Deal
12.90 €
51.60 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm nourishing, - 51.60 €/100 g
MATIS PARIS Cold Lip Balm 8 g
Amazing Deal
19.90 €
Save 4.10 €
248.75 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: shea butter - 248.75 €/100 g
COLLISTAR Not Granita Scrub 12 ml
Amazing Deal
22.90 €
Save 2.60 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating,
JELENÍ LŮJ Placenta Deeply regenerating lip ointment
3.69 €
82 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: fragrance free, - 82 €/100 g
TOCOBO Glass Tinted Lip Balm 011 Flush Cherry 3,5 g
7.88 €
225.14 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm flavour: cherry, - 225.14 €/100 g
PATYKA Hydra Soft Lip Care 10 g
Great price
16.90 €
169 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, - 169 €/100 g
BURT'S BEES Lip Balm with Beeswax 4.25g
New arrival
4.99 €
117.41 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, - 117.41 €/100 g
PATYKA Lip Balm 10 ml
9.19 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, regenerating, flavour: fruit,
BURT'S BEES Honey Lip Balm 4.25g
New arrival
4.09 €
96.24 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, - 96.24 €/100 g
LANEIGE Glaze Craze Tinted Lip Serum Raspberry Jam 12 g
23.99 €
199.92 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, active ingredients: ceramides and squalane - 199.92 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #01 Mood Mango 3,5 g
10.89 €
311.14 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 311.14 €/100 g
MIXSOON Vegan Melting Lip Balm 02. Dry Rose 4.1 g
9.32 €
227.32 €/100 g
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, flavour: rose, - 227.32 €/100 g
In the category Lip Balms on Alza.sk, we currently have a total of 241 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Balzámy na rty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakbalzsamok