LAUFWUNDER ®
We can deliver LAUFWUNDER ® products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 9
LAUFWUNDER Schrundena Care for cracked heels 75 ml
11.59 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Foot Cream - with a volume of 75ml - 15.45 €/100 ml
LAUFWUNDER Lipid balm for sensitive skin 75 ml
13.26 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Foot Cream - with a volume of 75ml - 17.68 €/100 ml
LAUFWUNDER Hornhaut Cornified Skin Reduction Cream 30 ml
8.93 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Foot Cream - with a volume of 30ml - 29.77 €/100 ml
LAUFWUNDER Lubricating Balm 75 ml
9.93 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Balm - lubricating foot cream with extracts of chamomile and celandine - 4.30 €/100 ml
LAUFWUNDER Foot balm for diabetics 450 ml
55.22 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Balm - special balm for daily intensive care of diabetic feet - 12.27 €/100 ml
LAUFWUNDER Foot balm for diabetics 75 ml
13.26 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Balm - caring balm for daily intensive care of diabetic feet - 17.68 €/100 ml
LAUFWUNDER Cooling foot balm 75 ml
9.93 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Balm - cooling foot cream with long-lasting effect and refreshing menthol scent - 4.56 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Alza