Knitting Yarn
Knitting Yarn – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 608
Dante 100g - 1311 dark brown
2.29 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1311 tm. brown - 2.29 €/100 g
BELLATEX Papatya Cotton Blend batik 100 g, 1003 white, orange, pink
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 225 m, for needle size 5 mm and hook size 3 mm, white, orange and pink - 25.30 €/100 g
BELLATEX Yarn Papatya Bloom 100 g, 01 white, mustard, salmon
2.74 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 335 m, for needle size 3 mm and hook size 3 mm, white and orange - 27.40 €/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 951 burgundy
2.74 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, red - 5.48 €/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 302 grey, blue, beige
3.16 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m winding, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, beige, blue and grey colour - 3.16 €/100 g
BELLATEX Yarn Velvet Soft 100 g - 267 B mustard
3.41 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 0,1 m, for needle size 6 mm and hook size 7 mm, orange - 3.41 €/100 g
Jana 100g - 47 black
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 47 black - 2.78 €/100 g
Jana 100g - 64 green
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 64 green - 2.78 €/100 g
BELLATEX Yarn Papatya Bloom 100 g, 04 cream, brown, blue
2.74 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 335 m, for needle size 3 mm and hook size 3 mm, beige, brown and blue - 27.40 €/100 g
BELLATEX Yarn Puffy colour 100 g - 6528 white, beige, yellow, green
3.28 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 9 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, beige, green and yellow - 0 €/100 g
BELLATEX Yarn Lasie 50 g - 124 black
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0.15 m winding, for needle size 2,5 mm and hook size 3 mm, black colour - 5.06 €/100 g
Wool Velvet Soft 100 g, 253 turquoise
3.41 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 100 m, for needle size 6,5 mm and hook size 7 mm, blue - 3.41 €/100 g
BELLATEX s. r. o. Jumbo yarn 100g - 901 + 906 black meliert
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - polyester material, 0,147 m winding, for needle size 4,5 mm, black colour - 0 €/100 g
Lady de Luxe BATIK 100g - 614 white, beige
2.87 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Lady de Luxe BATIK 100g - 614 white, beige - 2.87 €/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 988 dark green
2.04 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 988 tm. green - 2.04 €/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 933 brick
2.04 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 933 brick - 2.04 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 1115 mustard
2.62 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 1115 mustard - 2.62 €/100 g
Jumbo 100g - 917+912+919 blue highlights
2.53 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 917+912+919 blue highlights - 2.53 €/100 g
Dante 100g - 1322 light pink
2.29 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1322 st. pink - 2.29 €/100 g
Jumbo 100g - 1001 old pink
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 1001 old pink - 2.53 €/100 g
Standard 50g - 624 royal blue
2.57 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Standard 50g - 624 royal blue - 5.14 €/100 g
BELLATEX Velvet Soft 100 g - 268 royal blue
3.41 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 100 m, for needle size 6,5 mm and hook size 7 mm, blue - 3.41 €/100 g
In the category Knitting Yarn on Alza.sk, we currently have a total of 608 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pletací příze
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kötőfonalak