Knitting Yarn
Knitting Yarn – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 608
BELLATEX Yarn Violka 50 g - 100 white
2.71 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,285 m, for needle size 1 mm and hook size 1 mm, white - 5.42 €/100 g
Pamuk Makreme 250g - 1251 red
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Pamuk Makreme 250g - 1251 red - 2.14 €/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 303 pink, brown
3.16 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, brown and pink - 3.16 €/100 g
SpagoYarn Rainbow 250g - 7 yellow-brown
9.77 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn SpagoYarn Rainbow 250g - 7 yellow-brown - 3.91 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 930 orange
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 930 orange - 2.62 €/100 g
Camilla natural 50g - 19 red
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 19 red - 5.06 €/100 g
Gloria 50g - 57076 white
2.20 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 57076 white - 4.40 €/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 101 white
2.12 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, white - 4.24 €/100 g
VLNIKA Dolly Ombre 250 g, 306 pink
7.77 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material microacrylic, 875 m, for needle size 2,5 mm and hook size 3 mm, pink - 3.11 €/100 g
Pamuk Makreme 250g - 1130 dark grey
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Pamuk Makreme 250g - 1130 tm. grey - 2.14 €/100 g
Jumbo 100g - 934 dark red
2.53 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 934 tm. red - 2.53 €/100 g
Pamuk Makreme 250g - 1148 dark blue
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Pamuk Makreme 250g - 1148 tm. blue - 2.14 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 952 dark pinkish purple
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 952 tm. pinkish purple - 2.62 €/100 g
Jumbo 100g - 919 dark blue
2.53 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 919 tm. blue - 2.53 €/100 g
Jana 100g - 54 red
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 54 red - 2.78 €/100 g
Jumbo 100g - 1132 moss green
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 1132 moss green - 2.53 €/100 g
VLNIKA Yarn Aura 100 g - 912 pink
3.95 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 170 m, for needle size 3,5 mm and hook size 3 mm, pink - 3.95 €/100 g
VTC Yarn Maxi MT 100 g 6328 red
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 565 m, for needle size 2 mm and hook size 1,5 mm, red - 5.36 €/100 g
Bellatex Yarn SpagoYarn Rainbow 250 g - 3 brown, mustard
9.77 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 1000 m, for needle size 3 mm, beige, brown and yellow - 3.91 €/100 g
Velvet Soft 100g - 256 terra
3.41 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Velvet Soft 100g - 256 terra - 3.41 €/100 g
Jumbo 100g - 926 dark turquoise
2.53 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 926 tm. turquoise - 2.53 €/100 g
BELLATEX Yarn Puffy 100 g - 485 moss green
3.28 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 0,009 m, green - 3.28 €/100 g
In the category Knitting Yarn on Alza.sk, we currently have a total of 608 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pletací příze
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kötőfonalak