Jukl
We can deliver Jukl products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 302
JUKL Gallbladder Defence Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: hops, dandelion and fenugreek - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea ‘Inner Balance’ 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: heather - 53.90 €/1 kg
JUKL Forgetfulness Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: lemon balm, horsetail and rosehip - 53.90 €/1 kg
JUKL Shea Butter Ointment 50ml
4.98 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Ointment - effect: scars - 300g
JUKL Uterine Lining Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: chaste tree, lady's mantle and liquorice - 53.90 €/1 kg
JUKL Kidney Cooling Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: birch, cleavers, and meadowsweet - 53.90 €/1 kg
JUKL Fumitory Tincture (D4) 30ml
3.31 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - alcoholic solution of earthworm extract, in homeopathic dilution D4, packed in a dropper bottle, 30 ml
Jukl Herbal Tea White Blood Cell Disproportion 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: elderflower, nettle, calendula, dandelion, yarrow, cleavers, and St. John's wort - 53.90 €/1 kg
JUKL Rosemary leaf 50 g
2.48 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is rosemary with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Milk Thistle Tincture (D3) 30ml
3.58 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - aqueous solution of milk thistle extract, in homeopathic dilution D3, packed in a dropper bottle, 30 ml
JUKL Herbal Tea for the Veins of the Lower Limbs 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: yarrow, rosehip and centaury - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for the Back, 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: nettle, St John’s wort and heather - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea Sharp Vision 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: fennel and cornflower - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea – Red Blood Cells 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: thyme, yarrow and agrimony - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea Thyroid Gland ZF 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: chicory, thyme and mallow flower - 53.90 €/1 kg
JUKL Joint Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients elderflower, birch and horsetail - 53.90 €/1 kg
JUKL Liquorice (D3) Tincture 30ml
3.58 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - alcoholic solution of liquorice extract, in homeopathic dilution D3, packed in a dropper bottle, 30 ml
JUKL Angelica root 50 g
3.90 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is angelica with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Herbal Tea for Menstruation 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: chamomile, lime blossom and lemon balm - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for Skin Irritation – suitable for eczema 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: chamomile, lime blossom and thyme - 53.90 €/1 kg
JUKL Digestion Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: camomile, caraway and mint - 53.90 €/1 kg