Jukl
We can deliver Jukl products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 302
Jukl Elderflower, 50 g
3.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 75.60 €/1 kg
JUKL Bearberry leaf 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is bearberry with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Climacterium Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal tea, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: lemon balm, yarrow, and St. John's wort - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for Flatulence 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: fennel, camomile and mint - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for Sleep 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: chamomile, hops and lemon balm - 53.90 €/1 kg
Jukl Blueberry leaf, 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 58.20 €/1 kg
JUKL Urinary Tract Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: blackcurrant, sage and goldenrod - 53.90 €/1 kg
JUKL Mumio Ointment 50ml
4.65 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Ointment - for treating healed scars and damaged skin, supplies unsaturated fatty acids, UV filter, volume 50ml
JUKL Gentian root 50 g
4.13 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is gentian with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
Jukl Burdock root, 50 g
2.61 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 52.20 €/1 kg
JUKL Lomicam 30 g
4.26 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lomicamen with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Herbal Tea Regular Menstruation 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal tea, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: white dead-nettle and lady's mantle - 53.90 €/1 kg
JUKL Fenugreek root 50 g
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a nutmeg with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Upper Respiratory Tract Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: elderflower, wild thyme and thyme - 53.90 €/1 kg
JUKL Fyrosan Wormwood Tablets
6.87 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - herbal dietary supplement to extend the treatment for the Wormwood package, contains wormwood, 70 tablets
Jukl Birch leaf 50 g
2.61 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is birch with a positive impact on detoxification and the kidneys and urinary tract, single-species, weight 50 g - 52.20 €/1 kg
JUKL Yeast Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: horsetail, yarrow and agrimony - 53.90 €/1 kg
JUKL Liver Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: chicory, caraway and dandelion - 53.90 €/1 kg
JUKL Iodine (D5) Tincture 30ml
3.70 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Iodine - alcohol-water solution of iodine, in homeopathic dilution D5, tincture, 30ml
JUKL Thyroid Gland SF Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: mint - 53.90 €/1 kg
JUKL Mochna foie gras 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a moss with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
Jukl Dobromysl nasturtium, 50 g
2.48 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 49.60 €/1 kg