JTF
We can deliver JTF products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 21
JTF P200 Blue, travel case, 6 spare heads
37.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, spare heads: 6 pc(s)
JTF P200 Pink, travel case, 6 spare heads
37.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, spare heads: 6 pc(s)
JTF P200 Black
39.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
JTF Beer pint Bamberg 0,5 l 6 pcs
27.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - for beer, with handle, 6 pcs in package, glass volume 500 ml, material lead-free crystal - 4.65 €/1 pc(s)
JTF J20C Dinosaur, replacement head 2 pcs
24.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
JTF Beer pint 0,5 l Jubilee 50 years motif flowers
10.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass 1×500ml, lead-free crystal, suitable for dishwasher - 10.90 €/1 pc(s)
JTF J20C Faucet, replacement head 2 pcs
24.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
JTF Bamberg beer third 0,3 l cachet 6 pcs
24.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - for beer, with handle, 6 pcs in package, glass volume 300 ml, material lead-free crystal - 4.15 €/1 pc(s)
JTF J20C Crocodile, replacement head 2 pcs
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
JTF J20C Giraffe, replacement heads 2 pcs
24.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
JTF Beer pint Bamberg 0,5 l Jubileum folk motif
10.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - for beer, with handle, glass volume 500 ml, material lead-free crystal - 10.90 €/1 pc(s)
JTF F300 White
35.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
JTF F300 Black
35.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
JTF J20C 2 pcs
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for JTF J20C, sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 5.95 €/1 pc(s)
JTF P200 Black 3 pcs
15.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 5.30 €/1 pc(s)
JTF F300 Black
-5 % off new
33.90 €
New 35.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
JTF P200 White 3 pcs
15.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 5.30 €/1 pc(s)
JTF P200 White
39.90 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
JTF P200 Blue 3 pcs
13.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 4.63 €/1 pc(s)
JTF P200 Pink 3 pcs
13.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 4.63 €/1 pc(s)
JTF P200 Green 3 pcs
13.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 4.63 €/1 pc(s)