JOVS
We can deliver JOVS products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 21
JOVS 4D v2 laser light therapy mask
-4 % off new
743.90 €
New 774.90 €
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Mask - 4D, laser, Light, therapeutic, 140 laser beams, reduction of fine lines, reduction of deeper wrinkles, 4 light wavelengths to solve multiple skin problems at once,...
JOVS EMS toning shorts (size F)
-13 % off new
308.90 €
New 356.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrostimulator - toning shorts (F), integrated battery, charging via USB cable, use on buttocks, 2 programs, EMS, electrostimulation, intensity settings, body shaping, cellulite...
JOVS Slimax Microcurrent Rejuvenation Device
-15 % off new
704.90 €
New 829.90 €
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic device - 3in1 microcurrent rejuvenation device for face, body and scalp, CET electric pulse wave technology, dual light therapy LLLT, facial rejuvenation, muscle...
JOVS LED Light Therapy Face Mask
-18 % off new
470.90 €
New 577.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Mask - light based therapeutic face mask, 328 LEDs, four types of clinically proven light, fights against acne, brightening the skin, deep collagen stimulation for wrinkle...
JOVS LED Light Mask for Neck and Chest
216.90 €
In stock > 5 pcs
LED Mask - for neck and chest, clinically proven red light, 66 LEDs, collagen synthesis support, skin regeneration
JOVS EMS toning shorts (size F+)
356.90 €
In stock 3 pcs
Electrostimulator - toning shorts (F+), integrated battery, charging via USB cable, use on buttocks, 2 programs, EMS, electrostimulation, intensity settings, body shaping,...
JOVS Acneaway Acne Treatment Device
-15 % off new
364.90 €
New 429.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Cosmetic device - for the treatment of acne, the most advanced clinical technology for the treatment of acne, a double shock wave of pulsed light, reducing the volume of acne,...
JOVS Acneaway Acne Treatment Device
-36 % off new
270.90 €
New 429.90 €
As good as new - in stock 1 pcs
Cosmetic device - for the treatment of acne, the most advanced clinical technology for the treatment of acne, a double shock wave of pulsed light, reducing the volume of acne,...
JOVS EMS toning shorts (size F+)
-24 % off new
267.90 €
New 356.90 €
As good as new - in stock 1 pcs
Electrostimulator - toning shorts (F+), integrated battery, charging via USB cable, use on buttocks, 2 programs, EMS, electrostimulation, intensity settings, body shaping,...
JOVS 4D v2 laser light therapy mask
774.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - 4D, laser, Light, therapeutic, 140 laser beams, reduction of fine lines, reduction of deeper wrinkles, 4 light wavelengths to solve multiple skin problems at once,...
JOVS EMS toning shorts (size F)
356.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electrostimulator - toning shorts (F), integrated battery, charging via USB cable, use on buttocks, 2 programs, EMS, electrostimulation, intensity settings, body shaping, cellulite...
JOVS Blacken Pro DPL Photofacial Skin Care Device
457.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cosmetic device - utilizes DPL technology, higher efficiency than IPL, reduction of pigmentation and redness, treatment of scars and acne, smoothing wrinkles, increasing collagen...
JOVS EMS lifting face mask
257.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - EMS, Lifting, on your face, microcurrent simulation, Multi-zone, stimulation of the deep muscle layer of the face, increase skin firmness, smoothing wrinkles, use after...
JOVS Acneaway Acne Treatment Device
429.90 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Cosmetic device - for the treatment of acne, the most advanced clinical technology for the treatment of acne, a double shock wave of pulsed light, reducing the volume of acne,...
JOVS DIARY Facial Serum 30 ml
Great price
69.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 233 €/100 ml
JOVS DIARY Essence for the scalp 30 ml
61.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 206.33 €/100 ml
JOVS DIARY Peptide Mask (for use with JOVS Slimax) 5 pcs
45.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Facial Sheet Mask - textile, anti-wrinkle, lifting and smoothing
JOVS DIARY Cotton swab 30 pcs
9.59 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Makeup Remover Pads - disposable (cotton) - 0.32 €/1 pc(s)