Furniture Jan Rejda
Furniture Jan Rejda – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 137
BELLATEX Yarn Cordy approx. 100 m - 8423 dark old pink
9.52 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 100 m, for hook size 8 mm, pink - 1.90 €/100 g
Jumbo 100g - 946 cappuccino
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 946 cappuccino - 2.53 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 1113
2.62 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 1113 natural - 2.62 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 946 cappuccino
2.62 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 946 cappuccino - 2.62 €/100 g
Camilla natural 50g - 174 light beige
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 174 sv. beige - 5.06 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 914 beige-grey
2.62 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 914 beige-grey - 2.62 €/100 g
Jumbo 100g - 999 beige
2.53 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 999 beige - 2.53 €/100 g
Jan Rejda Standard 50g - 338 cream
2.57 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Standard 50g - 338 cream - 5.14 €/100 g
Jumbo 100g - 979 light beige
2.53 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 979 st. beige - 2.53 €/100 g
Gloria 50g - 57094 beige
2.20 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 57094 beige - 4.40 €/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 978 light beige
2.04 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 978 light beige - 2.04 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 904 cream
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 904 cream - 2.62 €/100 g
Bellatex Jumbo 100g - 1113
2.53 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 147 m, for needle size 45 mm, beige - 2.53 €/100 g
Camilla natural 50g - 217 cappuccino
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 217 cappuccino - 5.06 €/100 g
Gloria 50g - 51220 coffee
2.20 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 51220 coffee - 4.40 €/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Nábytek
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bútorok és lakberendezés