Home Textiles VLNIKA
Home Textiles VLNIKA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 201
Pamuk Makreme 250g - 1130 dark grey
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Pamuk Makreme 250g - 1130 tm. grey - 2.14 €/100 g
Pamuk Makreme 250g - 1148 dark blue
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Pamuk Makreme 250g - 1148 tm. blue - 2.14 €/100 g
Jana 100g - 54 red
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 54 red - 2.78 €/100 g
VLNIKA Yarn Aura 100 g - 912 pink
3.95 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 170 m, for needle size 3,5 mm and hook size 3 mm, pink - 3.95 €/100 g
Bellatex Yarn SpagoYarn Rainbow 250 g - 3 brown, mustard
9.77 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 1000 m, for needle size 3 mm, beige, brown and yellow - 3.91 €/100 g
Velvet Soft 100g - 256 terra
3.41 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Velvet Soft 100g - 256 terra - 3.41 €/100 g
BELLATEX Yarn Puffy 100 g - 485 moss green
3.28 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 0,009 m, green - 3.28 €/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 315 beige, white
3.16 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, beige and white - 3.16 €/100 g
Jana 100g - 51 yellow
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 51 yellow - 2.78 €/100 g
Pamuk Makreme 250g - 2036 light purple
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Pamuk Makreme 250g - 2036 light purple - 2.14 €/100 g
Pamuk Makreme 250g - 1184 yellow
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Pamuk Makreme 250g - 1184 yellow - 2.14 €/100 g
Dante 100g - 1300 white
2.29 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1300 white - 2.29 €/100 g
BELLATEX Yarn Angora Merino Papatya 100 g - 3250 burgundy
2.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 550 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, red - 2.87 €/100 g
Lotus Lux 100g - 010 white
2.57 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Yarn Lotus Lux 100g - 010 white - 2.57 €/100 g
Lotus Lux 100g - 941 grey
2.57 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Lotus Lux 100g - 941 grey - 2.57 €/100 g
VLNIKA Yarn Aura 100 g - 908 brick
3.95 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 170 m, for needle size 3,5 mm and hook size 3 mm, brown - 3.95 €/100 g
Dante 100g - 1338 green
2.29 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1338 green - 2.29 €/100 g
Jana 100g - 40 white
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 40 white - 2.78 €/100 g
Dante 100g - 1311 dark brown
2.29 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1311 tm. brown - 2.29 €/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 302 grey, blue, beige
3.16 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m winding, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, beige, blue and grey colour - 3.16 €/100 g
BELLATEX Yarn Velvet Soft 100 g - 267 B mustard
3.41 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 0,1 m, for needle size 6 mm and hook size 7 mm, orange - 3.41 €/100 g
Jana 100g - 47 black
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 47 black - 2.78 €/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Bytový textil
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Lakástextil