Kitchen & Household Supplies – Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 1,153
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 14.50 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Campgo Comfy Pad IXPE
Great price
5.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Seat Cushion
Siguro Flavo pepper or salt grinder
Great price
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spice Grinder - Electric, for pepper or salt, ceramic grinding system, adjustable grinding coarseness, LED lighting, integrated Li-Ion battery, one-handed handling, 95 ml...
Alpro soy drink 1l
Amazing Deal
from
2.31 €
Save 0.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - soy - from 2.90 €/1 l
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 17.96 €/1 kg
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 8.98 €/1 kg
Siguro Gravity Grindz pepper or salt grinder
Great price
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spice Grinder - Electric, for pepper or salt, ceramic grinding system, gravity mechanism (just turn the grinder to grind), integrated Li-Ion battery, adjustable grinding...
Laica VT3508 20 × 600 cm, 2 rolls
Amazing Deal
8.99 €
Save 0.91 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Bagging Film
SENCOR SBL 7550SS
Amazing Deal
53.90 €
Save 8.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Countertop Blender - power: 800W, maximum power generated: 24000 rev/min, number of speeds: 2, container volume: 0,9l, container material: tritan, no special features, suitable for...
Bery Jones Hulled Sesame 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sesame, - 7.49 €/1 kg
AIR WICK Freshmatic filling Pink sparkling wine and raspberries 250 ml
Amazing Deal
4.59 €
Save 2.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - refill, will keep your interior fresh for hours - 18.36 €/1 l
Bery Jones Golden Flaxseed 1kg
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 4.49 €/1 kg
Bery Jones Ginger pieces without SO2 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - ginger, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Sun-dried tomatoes 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - tomatoe, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Siguro Verto E300SU Plus
Great price
54.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Blender - input power 800W, speed settings: 5, maximum speed 15000 rev/min, cutting, whisking and mixing, number of blades: 4, dishwasher-safe attachments and turbo...
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Siguro Bamboo drawer sideboard, 5 compartments
Great price
12.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cutlery Tray - simple and elegant appearance, dimensions 12,5 × 6 × 40 cm
Siguro meat grinder for food processors
Great price
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Processor Accessory - grinder, compatible with Siguro products
AIR WICK Active Fresh Automatic refill Pumpkin and autumn spices 228 ml
Amazing Deal
7.89 €
Save 2.40 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - refill, will keep your interior fresh for hours - 34.61 €/1 l
FINO Green Life Easy pack 35l, 22 pcs
Amazing Deal
1.99 €
Save 1.50 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bin Bags - "Easy-pack" load-securing system, for mixed waste - 0.09 €/1 pc(s)
ETA Handy Home 5428 90000
Amazing Deal
86.90 €
Save 13 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Handheld Vacuum - battery, operating time: 25 min, charging time: 3 h, battery type: Li-ion, HEPA, noise level: 78 dB, filter and brush and filter cleaning tool, height:...
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Bery Jones Roasted Nut Mix 500 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted almond, cashew, peanuts, hazelnut and pecan nut, 500 g - 21.80 €/1 kg