Our brands - Kitchen & Household Supplies
All from 622
Bery Jones Prunes 1kg
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - plum, 1000 g - 11.50 €/1 kg
Siguro Essential pepper or salt grinder
Great price
7.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spice Grinder - Electric, for pepper or salt, ceramic grinding system, adjustable grinding coarseness, practical lighting, easy one-handed handling, 60 ml container, material...
Bery Jones Cashew Fractions 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - irregularly shaped pieces created during nut processing, nutritionally complete and delicious, suitable for cooking, baking, and adding to porridge, salads, and desserts,...
Bery Jones Pecans 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 35.96 €/1 kg
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones Hemp seed peeled 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - hemp, - 17.98 €/1 kg
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Great price
7.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 29.16 €/1 kg
Bery Jones Peanut lumps in salted caramel 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in chocolate, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW240 500g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Flaxseed 1kg
Great price
3.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 3.99 €/1 kg
Bery Jones Mixed roasted, salted nuts 1kg
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew and macadamia nuts, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Popular nut mix - rosemary and honey 500g
Great price
10.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, cashew, peanuts, para and macadamia nuts in honey, 500 g - 21 €/1 kg
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Great price
5.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 10.98 €/1 kg
Siguro EB-H250Y Cosy Hug
Great price
59.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Blanket - power 120W, number of temperature settings: 9, automatic shutdown, timer, remote control, display, laundry option, intensity settings and overheat protection,...
Bery Jones Coconut slices 500g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 13.58 €/1 kg
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 29 €/1 kg
Siguro Bamboo Base, grit 400/1000 with guide and accessories
Great price
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sharpening Stone - on knives, chisels and axes, for wet grinding, double-sided grinding stone with 2 grits, grit 400 for initial sharpening of dull knives, Grit 1000 for fine...
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 0,5kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apricot, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 9.79 €/1 kg
Bery Jones Peanuts in Wasabi 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - spicy wasabi, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones White Quinoa 1kg
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 6.79 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Dried cherries 100% natural 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - sour cherries, 500 g - 31 €/1 kg
