Painting Tools
Painting Tools – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 769
AUSTIS Eternal MAT acrylic 3,9 l, 09 dark brown
65.36 €
In stock 4 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - brown, coverage, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood, concrete, eternit and ceramics, for roofs, no dilution needed, applied by...
AUSTIS Eternal MAT acrylic 3,9 l, 021 medium brown
65.36 €
In stock 3 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - brown, coverage, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood, concrete, eternit and ceramics, for roofs, no dilution needed, applied by...
AUSTIS Eternal MAT acrylic 3,9 l, 05 yellow
65.36 €
In stock 3 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - yellow, coverage, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood, concrete, eternit and ceramics, for roofs, no dilution needed, applied by...
AUSTIS Eternal MAT acrylic 3,9 l, 023 cherry
65.36 €
In stock 2 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - red, coverage, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood, concrete, eternit and ceramics, for roofs, no dilution needed, applied by...
AUSTIS Eternal MAT acrylic 3,9 l, black COOL
77.58 €
In stock 2 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - black, coverage, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood, concrete, eternit and ceramics, for roofs, no dilution needed, applied by...
AUSTIS Eternal MAT acrylic 3,9 l, 03 medium grey
65.36 €
In stock 4 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - grey, coverage, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood, concrete, eternit and ceramics, for roofs, no dilution needed, applied by...
Dulux COW - Colours of the World - 2,5l, Colour Aromatic Cardamom
23.60 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Wall Paint 2,5 l volume, surface coverage 35 m2, dilution - no dilution needed, suitable for plaster and drywall - 9.44 €/1 l
Dulux COW - Colours of the World - 2,5l, Colour Rice Field
23.60 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Wall Paint 2,5 l volume, surface coverage 35 m2, dilution - no dilution needed, suitable for plaster and drywall - 9.44 €/1 l
Dulux COW - Colours of the World - 2,5l, Colour Winter Silence
23.60 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Wall Paint 2,5 l volume, surface coverage 35 m2, dilution - no dilution needed, suitable for plaster and drywall - 9.44 €/1 l
Dulux COW - Colours of the World - 2,5l, Colour Indian Rosewood
23.60 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Paint 2,5 l volume, surface coverage 35 m2, dilution - no dilution needed, suitable for plaster and drywall - 9.44 €/1 l
Dulux - EasyCare 2,5l, Colour 2 Platinum
26.92 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Wall Paint 2,5 l volume, surface coverage 16 m2, dilution - water-based, suitable for plaster, drywall and wallpaper, weight 3,34 kg - 10.77 €/1 l
AKZO NOBEL Hammerite Straight Rust Hammer 0,7 l Dark Green
23.19 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
Balacryl Uni mat 0105, 0,7 kg, light grey
13.21 €
In stock 1 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - grey, coverage, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood and metal, for ceilings and walls, dilution water-based, applied by roller...
AkzoNobel Dulux Kitchen Renovation White 0,75 l
22.77 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,75 l volume, suitable for tiles and plastic - 30.36 €/1 l
AkzoNobel Dulux Kitchen Renovation Scandinavian Grey 0,75 l
22.77 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,75 l volume, suitable for tiles and plastic - 30.36 €/1 l
Primalex Blacksmith's refractory paint black 0,25 l
14.50 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - highly heat resistant up to 750° C, excellent adhesion to the surface, quick-drying, it's not diluted, suitable for metal, long service life
Rust-Oleum Heat Resistant Paint Heat Resistant 750°C Black
31.54 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Paint , surface coverage 9 m2 - 42.05 €/1 l
Austis Eternal for metals 3,85 l, red-brown 407
68.84 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Metal Paint - for base and top coatings of all types of metals
Austis Eternal for metals 0,54 l, green 406
12.13 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Metal Paint - for base and top coatings of all types of metals
Austis Eternal for metals 0,54 l, copper 442
17.37 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Metal Paint - for base and top coatings of all types of metals
Austis Eternal for metals 0,54 l, red-brown 407
12.13 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Metal Paint - for base and top coatings of all types of metals
Austis Eternal for metals 0,27 l, red-brown 407
8.18 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Metal Paint - for base and top coatings of all types of metals
In the category Painting Tools on Alza.sk, we currently have a total of 771 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Malířské potřeby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Festés és tapétázás