Painting Tools
Painting Tools – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 773
AUSTIS Eternal for swimming pools 1 kg
16.49 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wall Paint - designed for coating concrete pools and surrounding concrete surfaces, for garden ponds and barrels or for repair coatings of fibreglass boats, water-dilutable, water...
Rust-Oleum Primer, 1 l, grey
29.04 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Facade Paint - adhesion coating for immediate use based on chlorinated rubber, excellent fixation for stabilization of loose particles - 29.04 €/1 l
Austis Eternal for metals 0,27 l, green 406
8.18 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - for base and top coatings of all types of metals
AKZO NOBEL Hammerite Straight Rust Hammer 0,7 l Brown
23.19 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
Austis Eternal Concrete Stain 4,5 kg Colourless
Great price
63.16 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Concrete Paint - waterborne paint
AMBRO-SOL Zinc Paint Light Zinc
6.19 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,4 l volume - 15.48 €/1 l
AMBRO-SOL Iron Mica Effect Paint 400 ml
8.27 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,4 l volume - 20.68 €/1 l
Self-Adhesive Film D-c-fix, 3460683
5.78 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Self-Adhesive Film living room, hall, furniture and door dimensions: 200 × 45 cm, washable, colour: white and grey - 6.42 €/1 m2
Primalex Ceramic Czech Crystal 2.5l
29.04 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wall Paint 2,5 l volume, surface coverage 35 m2, dilution - water-based and no dilution needed, suitable for plaster, drywall, wallpaper and wood, weight 3,38 kg - 11.62 €/1 l
AUSTIS Eternal for swimming pools 5 kg
69.72 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Wall Paint - designed for coating concrete pools and surrounding concrete surfaces, for garden ponds and barrels or for repair coatings of fibreglass boats, water-dilutable, water...
AKZO NOBEL Hammerite Straight Rust Smooth 0,7 l Dark Green
23.19 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
Self-adhesive Foil, dc-fix, 3430321
7.27 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Self-Adhesive Film room and furniture dimensions: 150 × 45 cm, washable, colour: brown - 10.69 €/1 m2
AkzoNobel Dulux Renovation Door and Window White 0,75 l
22.77 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,75 l volume, suitable for tiles and plastic - 30.36 €/1 l
Primalex Refractory Paint Black 0,25 l
13.21 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - Highly heat resistant up to 750° C, excellent surface adhesion, fast drying, suitable for metal, long service life
Primalex Radiator 2in1 Gloss 9016 white 0,75 l
18.61 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - it doesn't turn yellow, can withstand high temperatures, basic and upper, it's not diluted, suitable for metal, long service life
D-c-fix Self-adhesive pvc tiles Nadia blue 6 pcs
Amazing Deal
4.94 €
Save 1.05 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Self-Adhesive Decoration for kitchen and bathroom - washable, material: PVC film, dimensions: 15.25 × 15.25 cm (H×W), area 0.14 m², white, blue and grey colour
Self-adhesive Film, Dc-fix, 3460664
5.78 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Self-Adhesive Film living room, hall, furniture and door dimensions: 200 × 45 cm, washable, colour: brown - 6.42 €/1 m2
D-c-fix Self-adhesive pvc tiles Alia grey-green 6 pcs
Amazing Deal
4.94 €
Save 1.05 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Self-Adhesive Decoration for kitchen and bathroom - washable, material: PVC film, dimensions: 15.25 × 15.25 cm (H×W), area 0.14 m², white and grey colour
AkzoNobel Dulux Bathroom Renovation Ash Grey 0,75 l
22.77 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,75 l volume, suitable for tiles and plastic - 30.36 €/1 l
AkzoNobel Hammerite ULTIMA 0,75 l, white smooth
23.60 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Metal Paint - new generation waterborne anti-corrosion paint, long-term protection of metal surfaces both indoors and outdoors, application directly on the rust without the use of...
AkzoNobel Hammerite ULTIMA 0,75 l, Anthracite Matt
23.60 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Metal Paint - new generation waterborne anti-corrosion paint, long-term protection of metal surfaces both indoors and outdoors, application directly on the rust without the use of...
D-c-fix Self-adhesive floor squares Roman mosaic
14.54 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Self-Adhesive Film living room, kitchen, bathroom, corridor and floorings dimensions: 30,5 × 30,5 cm, washable, colour: white and blue - 14.54 €/1 m2
In the category Painting Tools on Alza.sk, we currently have a total of 772 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Malířské potřeby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Festés és tapétázás