Health Natu
Health Natu – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 54
NATU Garden Fusion Magnesium Bisglycinate + Vitamin B6 90 Capsules
20.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - combination of magnesium (375mg), Garden-Fusion Nutrient Matrix blend (40mg) and vitamin B6 (1.4mg) in 1 capsule, vegan, made in the Czech Republic, 90...
NATU Garden Fusion MSM 1500 mg with Vitamin C 180 capsules
13.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - a combination of MSM (750mg), vitamin C (6mg) and Garden-Fusion Nutrient Matrix blend (20mg) in 1 capsule, vegan, made in the Czech Republic, 180 capsules
NATU Garden Fusion Synergy B-Complex+Choline 90 capsules
13.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - a combination of niacin (48mg), choline (50mg) and Garden-Fusion Nutrient Matrix blend (50mg) in 1 capsule, vegan, made in the Czech Republic, 90 capsules
NATU Caramella 300g
11.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, mixed nut, caramel flavour, 17.4 g protein per 100 g, 589.39 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 39.67 €/1 kg
NATU Chia protein BIO and RAW 200 g
6.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 31 % 6 portions, natural flavour - 1.17 €/portion - from 34.95 €/1 kg
NATU Milk Thistle Extract (Silymarin 80%) with Artichoke 90 Capsules
14.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Thistle - combination of milk thistle extract (200mg) and artichoke extract (300mg) in 1 capsule, vegan, pure ingredients, 90 capsules
NATU Garden Fusion Vitamin C 500mg for Immunity 90 Capsules
10.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin C - a combination of vitamin C (500mg) and Garden Fusion Nutrient Matrix blend (40mg) in 1 capsule, vegan, made in the Czech Republic, 90 capsules - 0.12 €/ks
NATU Garden Fusion Bioactive Iron 20mg with Vitamin C and Piperine 90 capsules
13.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - a combination of vitamin C (120mg), iron (20mg) and the Garden Fusion Nutrient Matrix blend (40mg) in 1 capsule, vegan, made in the Czech Republic, 90...
NATU Family Vitamin D3+K2 (MK-7) Vegan 30ml
14.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamins - combination of Vitamin K2 (15μg) and Vitamin D3 (3.75μg) in 1 drop, vegan, made in the Czech Republic, 30ml
NATU Garden Fusion Bioactive Zinc 15mg, Selenium, Green Tea Extract 90 Capsules
12.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Zinc - a combination of green tea extract (100mg), zinc (15mg), and selenium (55μg) in 1 capsule, vegan, pure ingredients, 90 capsules - 0.14 €/ks
NATU Chasteberry Extract (1% Agnuside) with Saffron 90 Capsules
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Herbal Extract - combination of chasteberry extract (400mg), including agnusides (4mg), and saffron extract (15mg) in 1 capsule, vegan, pure ingredients, 90 capsules
NATU Lyophilised coconut slices 35 g
4.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit -, 35 g - 128.29 €/1 kg
NATU Beta-Glucan 500mg with BIO Acerola 60 Capsules
13.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - combination of beta-glucan (666.67mg) and vitamin C (12mg) in 1 capsule, vegan, pure ingredients, 90 capsules
NATU Matcha tea BIO Premium Japan 70 g
Discounted -14 %
11.90 €
13.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - matcha, weight 70 g, powder - 0.34 €/packet - from 170 €/1 kg
NATU Spirulina BIO powder 180 g
Discounted -5 %
7.99 €
8.49 €
Currently Unavailable
Spirulina - 100% spirulina powder, organic quality, can be mixed in water or smoothie, 180 g
NATU Poppy Protein RAW 200 g
from
4.40 €
Currently Unavailable
Protein - plant-based, protein: 37 % 6 portions, natural flavour - from 0.73 €/portion - from 23.95 €/1 kg
NATU Granolove Forest fruits 350 g
7.19 €
Currently Unavailable
Granola - 1800kJ/100g, weight: 0,35kg, flavour: forest berries - 20.54 €/1 kg
NATU Almond Protein BIO 200 g
9.59 €
Currently Unavailable
Protein - plant-based, protein: 50 % 6 portions, natural flavour - 1.60 €/portion - from 47.95 €/1 kg
NATU Camu Camu BIO powder 80 g
10.90 €
Currently Unavailable
Dietary Supplement - camu camu, antioxidant, is distinguished by its excessive vitamin C content, Bio, gluten-free and lactose-free, powder 80 g
NATU Nettle leaf powder BIO, RAW 130 g
4.19 €
Currently Unavailable
Dietary Supplement - stinging nettle, BIO, RAW, vegan, gluten-free and lactose-free, powder, 130 g
NATU Organic ginger powder 80 g
Discounted -10 %
3.39 €
3.79 €
Currently Unavailable
Dietary Supplement - 100% Organic ginger root powder, intense flavour, RAW, vegan, 80 g
NATU Garden Fusion Vitamin D3+K2+K1 Synergy Complex 2000 IU 90 capsules
14.90 €
Currently Unavailable
Vitamins - a combination of the Garden-Fusion Nutrient Matrix blend (40mg), vitamin D3 (50μg), and vitamin K2 (40μg) in 1 capsule, vegan, made in the Czech Republic, 90 capsules
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés