Health LA ROCHE-POSAY
Health LA ROCHE-POSAY – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 154
LA ROCHE-POSAY Kerium DS Intensive Care 200 ml
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, anti-dandruff, volume 200 ml, dermo - 12.45 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Cicaplast Mains 50 ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for eczema, protects against nappy rash and dry skin, moisturising, regenerating, nourishing and soothing, dermo, active ingredients include...
LA ROCHE-POSAY Cicaplast Baume B5+ 15 ml
Discounted -17 %
7.79 €
9.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, soothing, suitable for sensitive and normal skin, contains also panthenol , 15 ml volume - 51.93 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Effaclar Astringent Lotion Micro-Exfoliant, 200ml
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily skin types - 10.95 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Pure Vitamin C12 30 ml
44.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 149.67 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Lipikar AP+Max balm 400 ml
31.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, hypoallergenic and nourishing, suitable for sensitive and dry skin, paraben-free, allergen-free and with...
LA ROCHE-POSAY Lipikar AP+M balm 400 ml light texture
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, hypoallergenic and nourishing, suitable for sensitive and dry skin, paraben-free, allergen-free and with...
LA ROCHE-POSAY Toleriane Micellar Water 400 ml
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 5.48 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Anthelios spray SPF 50+ 200 ml
33.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 16.95 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Effaclar H ISO-Biome 390 ml
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - dermo, daily and night, with a volume of 390ml, for sensitive and dry skin type(s) - 5.87 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Mela B3 serum 50 ml
59.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 119.80 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Anthelios fluid with Melasil SPF 50+ 40 ml
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 57.80 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Toleriane 400 ml
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for women, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 4.73 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Effaclar Duo+M Patch for skin imperfections
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Acne Patches - for day and night use, anti-blackheads, control of excess sebum, for all ages - 0.63 €/pcs - from 0.63 €/1 pc(s)
LA ROCHE-POSAY Toleriane Soin Lavant Gentle Cleansing Cream, 400ml
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - dermo, daily and night, with a volume of 400ml, suitable for unisex, for sensitive, normal and mixed skin type(s) - 5.48 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Lipikar refill 400 ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for dry skin, cleaning and moisturising, formula: dermo, 400 ml volume - 3.23 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Mela B3 SPF30 40 ml
33.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Fluid - immediate brightening and skin tone unifying effect - 84.75 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Anthelios Age Correct SPF50 50 ml
32.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 65.80 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Toleriane Mattifying Fixing Powder, 12g
31.91 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Powder light coverage, dermatologically tested and mineral, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, powdery consistency, lasts up to under 24 hours, product belongs...
LA ROCHE-POSAY Lipikar Oil AP+ 1 l
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, hypoallergenic and regenerating, active ingredients include shea butter and...
LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Eye 20 ml
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 129.50 €/100 ml
La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra-Light Fluid SPF 30, 50ml
32.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 50 ml volume - 65.80 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Anthelios Moisturizing Milk SPF 30 250 ml
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 30, 250 ml volume - 11.96 €/100 ml
LA ROCHE-POSAY Deodorant Physiologique Aerosol 48H 150 ml
17.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and refreshing, for everyday use, volume: 150 ml - 11.93 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés