Health ETA
Health ETA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 59
ETA 071090200
Great price
from
5.58 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for For model ETA0710, sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - from 3.35 €/1 pc(s)
ETA TV Denture Décko 1294 90080 blue
18.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oscillating, 4500 movements per minute, 1 modes, timer, spare heads: 1 pc(s)
ETA Dental TV Déčko 1294 90070 pink
16.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oscillating, 4500 movements per minute, timer, spare heads: 1 pc(s)
ETA 0707 90500 RegularClean Black
Great price
from
7.91 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Eta sonic 0707, sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - from 4.75 €/1 pc(s)
ETA AquaCare II 4708 90000
59.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 4 programs, 2 nozzle(s) per pack, 250ml tank, pressure sensor, power: battery-powered
ETA Replacement Brush 0706 90100 for Model ETA0706
from
8.70 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - from 4.95 €/1 pc(s)
ETA1294900x0
6.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , rotary type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 1.72 €/1 pc(s)
ETA Sonetic TV Deco 0710 90020 blue
Great price
14.90 €
Save 1 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
ETA Sonetic Kids 171090010 blue
33.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
ETA Sonetic Kids 171090000 pink
33.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
ETA Sonetic TV Deco 0710 90030 red
16.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
ETA Sonetic TV Deco 0710 90050 yellow
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
ETA Replacement Head Sonetic 2708 90200, White
9.89 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for ETA Sonetic, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 4.95 €/1 pc(s)
ETA Sonetic TV Deco 0710 90040 green
16.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
ETA 1710 90500 3-6 years 2 pcs
6.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 3.45 €/1 pc(s)
ETA Aqua Care Compact 5708 90000
44.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 4 programs, 3 nozzle(s) per pack, 165ml tank, cleaning modes, water flow rate regulation, the handwheel and battery indicator, power: battery-powered
ETA 1710 90400 1-3 years 2 pcs
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 3.45 €/1 pc(s)
ETA 4708 90100 2 pcs
9.89 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - replacement, for adults, 2 pcs in a package, weight 0,003 kg, height 8,62 cm, width 0,92 cm, depth 0,92 cm
ETA 1710 90100 1-3 years 2 pcs
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 3.45 €/1 pc(s)
ETA 1708 90100 Spare Nozzle Standard
8.69 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , oral irrigators, 2 pc(s) in package - 4.35 €/1 pc(s)
ETA 4708 90200 2 pcs
9.89 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - replacement, for adults, orthodontic, weight 0,004 kg, 2 pcs in a package, Height 8.86, width 0.92, depth 0,92
ETA Nubela 2569 90000
-5 % off new
106.90 €
New 112.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Purifier air delivery rate: 150m3/h, power consumption: 35W, recommended room size: 20m2, maximum noise level: 53 dB(A), minimum noise level: 28 dB(A), hepa and carbon,...
ETA 1710 90600 0-1 year 1 piece
3.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , massage type, 1 pc(s) in package, suitable for children - 3.90 €/1 pc(s)
ETA 1710 90300 0-1 year 1 piece
3.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , massage type, 1 pc(s) in package, suitable for children - 3.90 €/1 pc(s)
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés