Groceries Mixit
Groceries Mixit – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
98 from 99
Mixit Crunchy mix Cheese, crunchy corn and nuts with bear garlic
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: milk and milk products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy products, 554,47 kcal per 100 g, weight...
Mixitella Premium - Hazelnut from Piedmont with fondant 200g
8.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 11 g protein per 100 g, 560.37 kcal per 100 g, gluten-free, weight 200 g - 44.95 €/1 kg
Mixit Action BIO Mixitka by Adam Ondra - Orange and chocolate
1.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereal bar - Organic with dates, chocolate, sesame and orange, vegan, 8% organic dark chocolate, Organic quality and origin of ingredients - 40.88 €/1 kg
Mixit Crunchy mix Cheese, crunchy corn and nuts with truffle
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: milk and milk products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy products, 558,29 kcal per 100 g, weight...
Mixit Mixitella Crunchy Dubai cream with kataifi
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, pistachio, 9.2 g protein per 100 g, 607.02 kcal per 100 g, weight 220 g - 54.09 €/1 kg
Mixit Action BIO Mixitka by Adam Ondra - Sesame and pistachios
1.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereal bar - Organic sesame seeds, honey and pistachios, gluten-free, 100% natural ingredients, pure composition, contains protein, fiber and minerals calcium, magnesium and iron -...
Mixit Honey and chilli pretzels
Discounted -6 %
5.89 €
6.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: milk and milk products and cereals containing gluten (wheat, rye, barley, oats, spelt), 401,34 kcal per 100 g, weight 215 g -...
Mixit Crispy vegan cheese with Gouda flavour 90g
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - weight 90 g, 595 kcal per 100 g - 99.89 €/1 kg
Mixit Muesli low carb - blueberry 400 g
9.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - weight: 0,4kg - 24.48 €/1 kg
Mixit Peep Peep 280 g
6.29 €
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - breakfast cereal sweetened with date syrup, weight 280 g - 22.46 €/1 kg
Mixit Action BIO Mixitka by Adam Ondra - Fig and hazelnut
1.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereal bar - Organic with dates, figs, sesame and hazelnuts, gluten-free, lactose-free, Organic quality and origin of ingredients - 43.82 €/1 kg
Mixit Single Origin - Hazelnuts from Piedmont 200 g
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 200 g - 54.50 €/1 kg
Mixit Crunchy pocket cheese - Irish cheddar & chilli 20 g
2.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - 39 g protein per 100 g, weight 20 g, 573 kcal per 100 g - 0.27 €/pcs - from 134.50 €/1 kg
Mixit Crunchy pocket cheese - Irish cheddar & onion 20 g
2.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - 38 g protein per 100 g, weight 20 g, 578 kcal per 100 g - 0.27 €/pcs - from 134.50 €/1 kg
Mixit Action Bio Mixitka by Adam Ondra - Sesame and almonds
1.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereal bar - Organic black sesame seeds, honey and almonds, gluten-free, 100% natural ingredients, pure composition, contains protein, fiber and minerals calcium, magnesium and...
Mixit Crunchy corn Salty 175 g
5.89 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - gluten free, palm oil-free and vegan, allergens: soya beans (soya) and soy products, 549,69 kcal per 100 g, weight 175 g - 33.66 €/1 kg
Mixit Crunchy corn - Tomatoes & basil for pocket 40 g
2.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 0.23 €/pcs - from 57.25 €/1 kg
Mixit Crunchy corn - Cheddar for pocket 40 g
2.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 540 kcal per 100 g, weight 40 g - 0.23 €/pcs - from 57.25 €/1 kg
Mixit Crunchy mix Cheese, nuts and pretzels with honey and chilli
9.89 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: cereals containing gluten (wheat, rye, barley, oats, spelt), nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy...
Mixit Crunchy corn Cheddar 175 g
5.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - gluten free and palm oil-free, allergens: milk and milk products and soya beans (soya) and soy products, 539,66 kcal per 100 g, weight 175 g - 33.66 €/1 kg
Mixit Crunchy corn - Salty in the pocket 40 g
2.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 0.23 €/pcs - from 57.25 €/1 kg
Mixit Crunchy corn - Peri Peri & Cayenne pepper for pocket 40 g
2.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 0.23 €/pcs - from 57.25 €/1 kg
Mixit Protein granola from the oven Maple syrup and pecans
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 31.14 €/1 kg
Mixit Peanut butter topping
8.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Butter - - 17.98 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Potraviny a nápoje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek