Groceries Jukl
Groceries Jukl – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 288
JUKL Mistletoe extract 50 g
2.48 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is mistletoe with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Herbal Tea Blend according to L. Mojžíšová 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: oregano, yarrow and rosehip - 53.90 €/1 kg
JUKL Oman root 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is oman with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume 50...
JUKL Herbal Tea Body Defence 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: chamomile, agrimony and sage - 53.90 €/1 kg
JUKL White Blood Cells Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: strawberry, liquorice and yarrow - 53.90 €/1 kg
JUKL For Fertility Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: wild thyme, lemon balm and horsetail - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for Irritable Bowel 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: camomile, pot marigold, and agrimony - 53.90 €/1 kg
JUKL Spleen Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: anise, horsetail and centaury - 53.90 €/1 kg
JUKL Fescue root 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is fescue with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL Gastric Mucosa Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: camomile, lavender and dandelion - 53.90 €/1 kg
JUKL Immunity Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: nettle, horsetail and rosehip - 53.90 €/1 kg
JUKL Arnica 50 g
6.08 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is arnica with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL Herbal Tea: Gravel Kidneys 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: birch and horsetail - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for Potency Enhancement 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: wild thyme, thyme and hyssop - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea ‘Podtlak’ 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: nettle, yarrow and sage - 53.90 €/1 kg
JUKL Restless Skin Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: birch and lemon balm - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea – Daily Tea, 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: lime blossom, raspberry, wild thyme, redcurrant, thyme and heather - 53.90 €/1 kg
JUKL Dill seed 50 g
2.74 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is dill with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume 30...
JUKL Gallbladder - Duodenum Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: camomile, dandelion and agrimony - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea: Kidney Regeneration 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: birch, rosehip and goldenrod - 53.90 €/1 kg
JUKL Vachta leaf 50 g
4.43 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is vachta with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
JUKL Ovary Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: alchemilla, horsetail and agrimony - 53.90 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Potraviny a nápoje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek