Groceries
Groceries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
4,255 from 4,262
Bery Jones Mango slices without SO2 1000g
Great price
21.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Mana Drink Choco Mark 8, 6 × 400 ml
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 6 × 400 ml, vegan, lactose-free, palm oil-free
Bery Jones Pecans 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 31 €/1 kg
Bery Jones Banana slices freeze-dried 150g
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 56.60 €/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, banana
Discounted -5 %
104.90 €
110.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 78 % 56 portions, banana flavour - 1.40 €/portion - from 46.62 €/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 2250 g, pistachio
Discounted -5 %
104.90 €
110.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 76% protein, 56 servings, pistachio flavour - 1.40 €/portion - from 46.62 €/1 kg
GRIZLY oat flakes 1000 g
Great price
3.69 €
Save 0.36 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flakes - flavour natural, weight 1 kg, 1393 kJ per 100 g - 3.69 €/1 kg
Jihočeské Jerky Beef Natur 400 g (20 x 20 g)
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
Mana Powder Berries Mark 8, 430 g
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free
Matcha Tea profi set Akeno
Discounted -5 %
53.99 €
56.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha Set – complete set for the preparation of traditional Japanese matcha tea, the set includes chawan, chashaku, chasen, whisk stand.
GRIZLY Nut kernel mix 1000 g
Amazing Deal
15.90 €
Save 2.47 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 1000 g - 15.90 €/1 kg
Indiana Beef Original 90g
Great price
from
7.91 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 97.67 €/1 kg
Bery Jones Natural Macadamia Nuts South Africa 500g
Great price
18.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 37 €/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Almonds 500g
Great price
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 500 g - 27.80 €/1 kg
GymBeam Peanut Butter 100% smooth 900g
8.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 596 kcal per 100 g, weight 900 g - 9.89 €/1 kg
Bery Jones Biltong beef original 100g
Great price
10.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 109 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cranberries 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pleasant combination of juicy cranberries and high-quality dark chocolate (66%) with a cocoa solids content of at least 38%, ideal as a snack, in yogurt, porridge, or...
GRIZLY Erythritol 500 g
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - erythritol, powder, flavourless, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Mana Drink Origin Mark 8, 6 × 400 ml
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 6 × 400 ml, vegan, lactose-free, palm oil-free
Alpro almond drink unsweetened 4x1l
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - almond, with flavour of natural - 2.73 €/pcs - from 2.73 €/1 l
Allnature Matcha Premium 250 g
Great price
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha – matcha is highly detoxifying, improves concentration and overall calmness - 0.06 €/packet - from 55.60 €/1 kg
GymBeam Electrolytes 90 tablets
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - sodium (240 mg), chloride (360 mg), potassium (309 mg), calcium (200 mg) and magnesium (144 mg) in 1 dose, suitable for vegans, gluten-free, lactose, artificial...
Mana Drink Banana Mark 8, 6 × 400 ml
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 6 × 400 ml, vegan, lactose-free, palm oil-free
In the category Groceries on Alza.sk, we currently have a total of 4263 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Potraviny a nápoje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek