GC MI
We can deliver GC MI products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 9
GC Tooth Mousse Strawberry 35 ml
from
20.15 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - from 639.71 €/1 l
GC Tooth Mousse Menthol 35 ml
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 35 ml - 711.43 €/1 l
GC Tooth Mousse Watermelon 35 ml
from
20.15 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - from 639.71 €/1 l
GC Tooth Mousse Tutti-Frutti 35 ml
22.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - 639.71 €/1 l
GC MI Paste Plus Menthol 35 ml
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 35 ml - 768.57 €/1 l
GC MI Paste Plus Strawberry 35 ml
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - 768.57 €/1 l
GC MI Paste Plus Tutti-Frutti 35 ml
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - 740 €/1 l
GC MI Paste Plus Melon 35 ml
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - 740 €/1 l