Merchandise Basilur
Merchandise Basilur – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 239
BASILUR Winter Theatre Act I: First Snow Paper 75g
New arrival
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.14 €/pcs - from 115.87 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act II: Joyful Hearts Paper 75g
New arrival
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.14 €/pcs - from 115.87 €/1 kg
BASILUR Winter Café Gingerbread Paper 75g
New arrival
8.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.14 €/pcs - from 110.53 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted paper envelope 40 gastro bags
New arrival
10.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.17 €/pcs - from 131.13 €/1 kg
BASILUR Four Seasons Winter Tea Paper 100g
New arrival
5.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.09 €/pcs - from 55.90 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act III: Festive Time paper 75g
New arrival
8.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.14 €/pcs - from 115.87 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Blackcurrant Paper 100g
New arrival
6.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.10 €/pcs - from 609 €/1 kg
BASILUR Vintage Winter Holidays Paper 85g
New arrival
6.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.10 €/pcs - from 71.65 €/1 kg
BASILUR Personal Tea Shop Paper 100g
New arrival
6.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.11 €/pcs - from 64.90 €/1 kg
BASILUR RISTON Aroma Collection 30 Tea Bags
New arrival
7.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.12 €/pcs - from 142.12 €/1 kg
BASILUR Leaf of Ceylon Radella, unpackaged, 100 × 1.5 g
7.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.13 €/pcs - from 51.93 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Wreath Collection Love Paper 50g
New arrival
5.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.09 €/pcs - from 103.80 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act IV: Fireworks Paper 75g
New arrival
6.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.12 €/pcs - from 49.93 €/1 kg
BASILUR Magic Mango & Pineapple Pyramid 15 × 2 g
4.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.07 €/pcs - from 14.30 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Wreath Collection Cheer Paper 50g
New arrival
5.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.09 €/pcs - from 103.80 €/1 kg
BASILUR Bouquet Green Freshness Pyramid 15 × 2g
4.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.07 €/pcs - from 143 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Santa's Treats Candy Cane Tin 50g
New arrival
5.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.09 €/pcs - from 103.80 €/1 kg
BASILUR Winter Forest Winter White Tin 75g
New arrival
12.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.20 €/pcs - from 162.53 €/1 kg
BASILUR Winter Forest Frosty Blue Tin 75g
New arrival
12.19 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.20 €/pcs - from 162.53 €/1 kg
BASILUR Old Town Festive Town Paper 75g
New arrival
5.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.09 €/pcs - from 69.20 €/1 kg
BASILUR Festive Treats Season's Treasure Tin 75g
New arrival
7.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.13 €/pcs - from 103.87 €/1 kg
BASILUR Around The World Christmas in Prague Red Tin 75g
New arrival
10.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.18 €/pcs - from 145.20 €/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Bronze Tin 75g
New arrival
10.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.18 €/pcs - from 145.20 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Frosty Cranberry Pack 20 × 1.8g
New arrival
4.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.08 €/pcs - from 133.06 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Merchandise
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Merchandise und Fanartikel
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Merchandise und Fanartikel
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Merchandise