COMPASS
We can deliver COMPASS products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 1,021
STORM BLACK 15"
19.91 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, black colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 4.98 €/1 pc(s)
Compass Jumper cables 400A/3m
27.01 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Jumper cables - copper, length: 3m, conductive wire diameter: 3,9mm / cross-section 12mm2, max. current 400A, insulated jaws
STORM BLACK 14"
19.20 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, black colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 4.80 €/1 pc(s)
STORM BLACK 16"
22.13 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, black colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 5.53 €/1 pc(s)
COMPASS parking assistant 4 sensors, LED display, wireless
44.80 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Parking Sensor - number of sensors: 4, vertical detection angle 60 ° horizontal detection angle 120 °, package includes Display and Mounting accessories
Compass Wheel covers 16" SPIDER (Kit)
36.83 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 9.21 €/1 pc(s)
COMPASS Portable shower 12V
32.77 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Camping Shower - portable shower unit with pump, with switch and lighter socket plug, the shower can be attached to a suction cup or hang to a suitable place using a hook, includes...
FOX RING SILVER/BLACK 16"
24.97 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 6.24 €/1 pc(s)
STORM 14"
18.71 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 4.68 €/1 pc(s)
STORM 15"
19.12 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 4.78 €/1 pc(s)
COMPASS LIVORNO Carbon 16 "4pcs
35.61 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 8.90 €/1 pc(s)
FOX RING 16"
21.04 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 5.26 €/1 pc(s)
COMPASS LIVORNO Carbon 15"
31.44 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 7.86 €/1 pc(s)
Anti-fog spray 300ml
8.16 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Car Window Cleaner - volume 300ml, anti-fog, 300ml, nano+ technology - 27.20 €/1 l
COMPASS front wiper for Škoda Octavia 1 and Fabia 1 FLAT
9.74 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Windscreen wiper - flat wiper blades, for windshield, blade lengths: 530mm and 480mm
COMPASS SPIDER 15" 4pcs
32.02 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 8.01 €/1 pc(s)
STORM 16"
20.42 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 5.11 €/1 pc(s)
COMPASS 1 LED 12V T10 white 2pcs
1.93 €
In stock 1 pcs at the supplier's
LED Car Bulb W5W - W2.1x9.5d base, designation: side turn signals, front parking lights (marker), license plate lights and interior lighting, voltage 12 V, luminous flux 10 lm,...
FOX RING 15"
20.46 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 5.12 €/1 pc(s)
TERRA 14"
18.71 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 4.68 €/1 pc(s)
COMPASS 1 SUPER LED 12V T10 white 2pcs
3.22 €
In stock 1 pcs at the supplier's
LED Car Bulb W5W - W2.1x9.5d base, designation: side turn signals, front parking lights (marker), license plate lights and interior lighting, power 0.5 W, voltage 12 V, luminous...
FOX RING SILVER/BLACK 14"
23.38 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 5.85 €/1 pc(s)