BOMBus
We can deliver BOMBus products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 25
Bombus Raw Energy Date Paste 1 kg
4.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 4.29 €/1 kg
Bombus Raw Energy Minis Salty Caramel & Peanuts 10 × 15 g
4.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 427 kcal per 100g - 31.93 €/1 kg
Bombus Fruit&Nut Bar Raspberry&Cashew 40g
1.29 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 406 kcal per 100g - 32.25 €/1 kg
Bombus Fruit & Nut bar Blueberry & Cashew & Almond 40g
1.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 400 kcal per 100g - 32.25 €/1 kg
Bombus Coco in Choco Coconut 40g
1.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 493 kcal per 100g - 32.25 €/1 kg
Bombus Flapjack Protein 80g, Chocolate
1.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 430 kcal per 100g - 0.08 €/pcs - from 24.88 €/1 kg
Bombus Coco in Choco Banana 40g
1.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 484 kcal per 100g - 32.25 €/1 kg
Bombus Coco in Choco Strawberry 40g
1.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 482 kcal per 100g - 32.25 €/1 kg
Bombus Flapjack Protein 80g, Toffee
1.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 430 kcal per 100g - 0.08 €/pcs - from 24.88 €/1 kg
Bombus Nuts Cream 300g Cashew 100%
9.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, cashew, natural, 18 g protein per 100 g, 595 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 32.97 €/1 kg
Bombus Fruit Energy Mango gummies 6 x 35 g
6.77 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweets - mango-flavored, contain 97,5 % fruit, with naturally occurring sugar, without dyes and preservatives, weight 6×35 g - 1.13 €/pcs
Bombus Crunchy Vanilla 6 x 50 g
8 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 390kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Crunchy Raspberry 6 x 50 g
8 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 389kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Raw Energy Maracuja&Coconut 6 x 50g
6.25 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 391 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Bombus Crunchy Banana 6 x 50 g
8 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 392kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Raw Energy Coconut&Cocoa 6 x 50g
6.25 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 398 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Bombus Raw Energy Salty caramel & peanuts 6 x 50g
6.25 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 445 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Bombus Raw Energy Cocoa&Cocoa beans 6 x 50g
6.25 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 353 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Bombus Raw Energy Banana&Coconut 6 x 50g
6.25 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 375 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
BOMBUS Nuts Cream 300g Almond 100%
12.09 €
Currently Unavailable
Nut Cream - smooth, almond, natural, 21 g protein per 100 g, 623 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 40.30 €/1 kg
BOMBUS Tahini 100% Sesame Paste 300g
5.59 €
Currently Unavailable
Nut Cream - smooth, tahini, natural, 26 g protein per 100 g, 664 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 18.63 €/1 kg
Bombus Fruit Energy Strawberry gummies 6 x 35 g
6.77 €
Currently Unavailable
Sweets - with strawberry flavor, contain 97,5 % fruit, with naturally occurring sugar, without dyes and preservatives, weight 6×35 g - 1.13 €/pcs
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Alza